Eski Liverpool oyuncusu Klavan’ın iddiaları üzerine Jurgen Klopp, James Milner ile kavga ettiği iddiaları üzerine açıklamalarda bulundu.

İngiltere Premier League’de bir dönem Liverpool forması giyen defans oyuncusu Ragnar Klavan, verdiği bir röportajda Liverpool’un teknik direktörü Jurgen Klopp ile takımın kaptanlarından James Milner’ın bir ara yumruk yumruğa kavga edecek seviyeye geldiğini, Milner’ın son anda geri adım atması ile büyük bir hadisenin önlendiğini iddia etmişti.

Bu iddialar hakkında açıklamalar yapan Klopp, bunun kesinlikle büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu söyledi ve şu açıklamaları yaptı: “Klavan’ın hangi anları kast ettiğini biliyorum. Herkes konuştuğumda ya da bağırdığımda fiziksel olarak benim çok agresif gözüktüğümü, ama aslında agresif olmadığımı bilir. Belki de Ragnar o zamanlarda henüz benim mimiklerime alışamamıştı. Ben de Milner da asla böyle bir şey yapmayız.” Klopp, Milner ile aralarında her şeyin normal olduğunu da ekledi.

2016-2018 yılları arasında Liverpool’da forma giyen 35 yaşındaki Klavan, şu anda ülkesi Estonya Ligi ekiplerinden Paide takımında oynuyor.

Kaynak: NTV Spor