Zlatan'dan kafa karıştıran paylaşım

Zlatan'dan kafa karıştıran paylaşım

Amerika MLS Ligi ekiplerinden Los Angeles Galaxy ile sözleşmesi sona eren Zlatan İbrahimoviç, sürpriz bir paylaşım yaptı. Boşnak asıllı İsveçli oyuncu, Instagram hesabından Hammarby formalı bir paylaşımda bulundu.

İtalya'ya gideceği iddia edilen Zlatan İbrahimoviç, sürpriz bir paylaşım yaptı. MLS Ligi ekiplerinden Los Angeles Galaxy ile sözleşmesi sona eren 38 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından İsveç Ligi ekiplerinden Hammarby formalı bir paylaşım yaptı. Formanın üzerinde Ibrahimovic yazılırken, bunun anlaşmamı yoksa bir sponsorluk anlaşması mı olduğu yönünde bir ifade kullanılmadı. 

Hammrby İletişim Direktörü Alex Pershagen transferİ doğrulmazken, "Şu anda bize katılmadı. Eğer imzalasaydı bizim internet sitemizde olurdu." ifadelerini kullandı.

Kariyerine İsveç ekibi Malmö'de başlayan; Juventus, Barcelona ve Manchester United gibi takımların eski yıldızının ismi bazı Seri A ekipleriyle anılıyor. Ekim ayında İspanya'ya döndüğünü açıklayan İbrahimoviç'in, reklam anlaşması için bu ifadeyi kullandığı ortaya çıkmıştı.

Kaynak: NTV Spor