Klopp neden onlar gibi giyinmediğini açıkladı

Klopp neden onlar gibi giyinmediğini açıkladı
Liverpool ile harikalar yaratan Jurgen Klopp teknik adamlık kariyeri ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yedek kulübesinde diğer teknik adamların aksine Eşofman giyerek duran Alman teknik adam buna da açıklık getirdi.
 
Sky Sports'a konuşan Klopp teknik direktörlüğü para için yapmadığını belirtirken, "Ben işimi çok severek yapıyorum, Bundan 20 yıl önce beni hiç kimse tanımazken de teknik direktörlüğü çok seviyordum şu anda da aynı duyguları yaşıyorum." dedi.
 
Her gün bu birinci sınıf oyuncularla birlikte olmanın ayrıcalık olduğunu ifade eden başarılı teknik adam, "Onların her gün daha iyi olmaları için çaba sarf etmek gerçekten büyük bir mutluluk." dedi.
 
Klopp, insanların en merak ettiği konulardan biri olan yedek kulübesinde neden takım elbiseyle durmadığı sorusuna da içtenlikle yanıt verdi.
 
Alman teknik adam, "İngiltere'de bir sürü insanın takım elbise giydiğini biliyorum ve bu durum saygısızlık olarak anlaşılmasını istemem... Doğru zamanlarda takım elbise giymeyi seviyorum... Benim için önemli olan oyun, ne giydiğimi düşünecek bir zamanım yok ve bununla da açıkçası ilgilenmiyorum." açıklamasında bulundu.
 
Kaynak: beINSPORTS