Çizme'de golcüler yer değiştiriyor

Çizme'de golcüler yer değiştiriyor
İtalya'da ünlü forvet oyuncularının takımlarını ilerleyen günlerde değiştirmeleri bekleniyor... Eğer görüşmelerden olumlu sonuç çıkarsa, Dzeko Juventus forması giyecek, Milik ise Roma'da oynayacak.
 
İtalyan futbol gündeminde Napoli - Roma ve Juventus üçgenindeki transfer hareketliliği var. Buna göre; Napoli'den Milik ile anlaşan Roma, Polonyalı futbolcuyu kadrosuna katmasının hemen ardından Dzeko'nun ayrılmasına izin verecek. Bosnalı golcü de Juventus'a imza atacak.
 
İtalyan basınına yansıyan haberlere göre; Roma, Milik'in bonservisi için Napoli'ye 25 milyon Euro ödeyecek. Bu sözleşmenin ilk yıl için 3 milyon Euro kiralama bedeli, 15 milyon Euro zorunlu satın alma opsiyonu ve başarılara bağlı olarak 7 milyon Euro bonus ödemesi şeklinde düzenlenmesi bekleniyor. Roma'nın 5 yıllık kontrat önerdiği Polonyalı golcüye yıllık 4,5 milyon Euro ücret ödeyeceği ifade ediliyor.
 
34 yaşındaki Dzeko'yu elden çıkarmayı planlayan Roma'nın, Milik transferi resmiyet kazanmadan Bosnalı golcüyü bırakmayacağı İtalyan basınında çıkan haberler arasında yer alıyor.
 
Kaynak: beINSPORTS