Beşiktaş'ın konuğu Slovan Bratislava

Beşiktaş'ın konuğu Slovan Bratislava

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi K Grubu 5. maçında bugün Slovakya ekibi Slovan Bratislava'yı ağırlayacak. Üst tur şansını yitiren siyah-beyazlılar, Avrupa kupalarındaki tarihinin en uzun yenilgi serisini sonlandırmaya çalışacak.

Kupada üst tura çıkma şansını yitiren ve puanı bulunmayan siyah-beyazlılar, Avrupa kupalarındaki tarihinin en uzun yenilgi serisini sonlandırmaya çalışacak.

Vodafone Park'ta oynanacak Beşiktaş-Slovan Bratislavaki karşılaşması saat 20.55'te başlayacak. Mücadele beIN Sport 1'den yayınlananacak.

Mücadeleyi Arnavutluk Futbol Federasyonundan Enea Jorgji yönetecek. Jorgji'nin yardımcılıklarını Ridiger Çokaj ve Rejdi Avdo yapacak.

4 MAÇTA DA YENİLDİ

Siyah-beyazlı takım, grubundaki 4 maçı da yenilgiyle tamamladı.

K Grubu'ndaki ilk karşılaşmada Slovan Bratislava'ya 4-2 yenilen Beşiktaş, İstanbul'da Wolverpampton'a 1-0 ve Braga'ya 2-1 mağlup oldu. Siyah-beyazlı ekip, son olarak Braga ile deplasmanda yaptığı karşılaşmadan 3-1'lik yenilgiyle ayrıldı.

TARİHİNİN EN UZUN YENİLGİ SERİSİNİ SONLANDIRMAYA ÇALIŞACAK

Beşiktaş, Avrupa kupalarındaki tarihinin en uzun yenilgi serisini de sonlandırmaya çalışacak. Geçen sezon UEFA Avrupa Ligi'ndeki son maçta Malmö'ye 1-0 yenilen siyah-beyazlı ekip, bu sezon ise oynadığı 4 karşılaşmayı da mağlubiyetle tamamladı.

Avrupa kupalarında son 5 maçını mağlubiyetle tamamlayan siyah-beyazlı ekip, daha önce 3 defa dörder yenilgili serilerle karşı karşıya kalmıştı.

LENS CEZALI

Beşiktaş'ta kırmızı kart cezalısı Jeremain Lens, Slovan Bratislava karşısında görev alamayacak.

Lens, siyah-beyazlı ekibin Braga ile deplasmanda yaptığı karşılaşmada kırmızı kart görmüştü.