Antoine Griezmann'dan ayrılık açıklaması

Antoine Griezmann'dan ayrılık açıklaması

Barcelona'da performansından dolayı eleştirilerin hedefi olan Antoine Grizmann, Fransız basınına yaptığı açıklamada Katalan devinde mutlu olduğunu ve ayrılığı düşünmediğini söyledi.

Atletico Madrid'de gösterdiği performans sonrası Barcelona'nın büyük beklenti ile transfer ettiği Antoine Griezmann, ayrılık iddialarını reddetti.

Barcelona ile 4 yıl daha sözleşmesi bulunan Fransız yıldız, "Burada çok mutluyum. Kulübün ve teknik direktörün bana güvendiğini biliyorum. Hepimiz için çok karmaşık bir sezon oldu ama yeniden başlıyor." diye konuştu.

RONALD KOEMAN, GRIEZMANN'A GÜVENİYOR

Quique Setién'in ardından takımın başına getirilen Ronald Koeman, geçmişte Hollanda basınına verdiği bir röportajda Griezmann'ı forvet pozisyonu için kilit oyuncularından biri olarak gördüğünü söylemişti.

Ancak Lionel Messi'nin takımda kalmasıyla birlikte Antoine Griezmann'ın kadrodaki durumu yeniden tartışılmaya başlanmıştı.

''FRENKIE DE JONG'UN NASIL OYNATILMAMASI GEREKTİĞİNİ GÖRDÜM''

Koeman, Antoine Griezmann ile birlikte Frenkie de Jong'un da daha verimli olacağı bir pozisyonda görev yapacağını dile getirmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı;

"Barcelona'nın bir maçına katılmıştım ve teknik direktör olursam onu hangi pozisyonda oynatmayacağımı gördüm. Genç oyunculara çok para harcıyorsunuz. Oyuncu hangi pozisyonda iyi performansa sahip ise o pozisyonunuzda oynatmalısınız, Ajax ve Hollanda milli takımında hangi pozisyonun kendisi için en iyi olduğunu gösterdi ve Barcelona'da oynama sebebi bu."

Kaynak: NTV Spor