Eternals'ın son set fotoğrafı merak edilen detayı ortaya çıkardı

Eternals'ın son set fotoğrafı merak edilen detayı ortaya çıkardı

Marvel'ın çekimleri devam eden yeni filmi Eternals'ın set fotoğrafı, Kit Harrington'ın canlandırdığı Black Knight ve Gemma Chan'in canlandırdığı Sersi arasında romantik bir ilişki olacağını doğruladı.

Marvel Sinematik Evreni'nin aynı adlı çizgi romandan uyarlanan filmi, genetik olarak değiştirilmiş bir grup insana odaklanıyor. Oyuncu kadrosunda Angelina Jolie ve Salma Hayek'in de yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda 2017 yapımı The Rider'la tanınan Chloé Zhao bulunuyor. 

Çizgi romandaki olay örgüsünde Dünya'da insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyan Sersi, sonunda bir Avengers üyesi oluyor ve burada Black Knight diye bilinen bir diğer Avengers üyesi Dane Whitman'le arasında romantik bir ilişki başlıyor.

Marvel hayranları çizgi romanda Dane Whitman ve Sersi arasındaki bu ilişkinin beyaz perdeye de yansıyıp yansımayacağını merak ediyordu. Eternals setinden yayımlanan fotoğraf bu konuya açıklık getirdi.

Page Six'in paylaştığı fotoğrafta Dane Whitman ve Sersi'nin romantik anlarına şahit oluyoruz.

Eternals'ta Angelina Jolie "azılı savaşçı Thena", Kumail Nanjiani "kozmik güçlere sahip Kingo", Gemma Chan "insan-dostu Sersi" ve Salma Hayek "bilge ve ulvi lider Ajak" olarak karşımıza çıkacak.  

Game of Thrones'la dünya çapında şöhreti yakalayan Kit Harington, Eternals için heyecanlı olduğu kadar gergin de olduğunu söylemiş ve hayranların beklentilerini karşılamanın korkutucu olabileceğini belirtmişti.

Eternals, 6 Kasım 2020'de gösterime girecek.

Kaynak: Independent Türkçe / ScreenRant

Independent Türkçe için derleyen: Sezin Bala