Emine Bulut Destek Konseri'ne “Bir bilet de sen al”

Emine Bulut Destek Konseri'ne “Bir bilet de sen al”

Genç şarkıcı Zeynep Bastık, bu akşam Çeşme Amfi Tiyatrosu'nda düzenleyeceği konserini "Emine Bulut Destek Konseri" olarak değiştirerek konserin tüm gelirini gözlerinin önünde annesi öldürülen Emine Bulut'un kızının psikolojik desteği ve eğitim masrafları için bağışlayacağını duyurdu.

Sanatçı dostlarından konsere katılarak destek olmalarını rica eden Bastık, "Destek olmak isteyen olursa herkesi sahnemi paylaşmaya bekliyorum. Ne kadar büyürsek, ne kadar destek toplarsak, kaç kişiye ulaşırsak o kadar iyi. Çeşme Belediyesi ve devlet yetkililerinden de konserden kabul ederlerse bu seferlik kira / kesinti yapmamalarını rica ediyoruz." ifadeleriyle çağrı yaptı.

Bastık'ın çağrısına yanıt veren sanatçılar Anıl Piyancı, Aybüke Albere, Berkay, Can Ozan, Ceylan Ertem, Fikri Karayel, Grogi, Jabbar, Kalben, Nev, Oğuzhan Koç, Reynmen ve Yase konsere katılıp şarkı söyleyeceklerini duyurdu. Biletix komisyon hizmetini; Çeşme Belediyesi de kirayı iade edeceğini Bastık'a iletti.

Açılışın Zeynep Bastık tarafından yapılacağı ve ismi açıklanan sanatçılar dışında diğer sürpriz konukların da katılacağı "Emine Bulut Destek Konseri"nden sağlanan bilet satış gelirinin Bulut ailesine iletilmesi planlanıyor. Bastık ve ekibi, gelemeyecek olanların bile 1 bilet alarak Bulut'a destek olmasını bekliyor.

Kaynak: www.t24.com.tr