Çağrı “Müzik Borsası”na konuk oldu

Çağrı “Müzik Borsası”na konuk oldu

2000'li yılların sonunda Emel Müftüoğlu'nun küçük kızı olmaktan çıkıp müzik dünyasına merhaba diyen ve son olarak da "Dip" şarkısıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çeken Çağrı, CRI Türk Türkiye'de Michael Kuyucu'nun hazırlayıp sunduğu "Müzik Borsası" programında konuk oldu.

Son zamanlarda koronavirüs pandemisi nedeniyle evde hayatını devam ettirdiğini belirten Çağrı, "Evin içinde yapabildiğim kadar çok spor yapmaya çalışıyorum. Hareket etmek zorundayım çünkü çocukluğumdan beri spor yapıyorum, gitar çalışıyorum, onun dışında da Xbox'ta kick boksa başlamıştım son dönem. Çok seviyordum iki, üç ay gidebildim sonra bu salgın çıktı. Xbox'ta bir TT var oyun böyle ama sana gerçekten öğretiyor, bayağı ders veriyor. Her gün o derslere devam etmeye çalışıyorum." ifadelerini kullandı.

Müzik kariyeriyle ilgili merak edilenleri yanıtlayan genç şarkıcı, "ilk başladığımda 2009 Kasımıydı 'Çağrı' albümü. 'Kapıyı Kapat' ile çıkmıştık. Hemen peşinden bir single, maxi single yapmıştık onun ardından da 'Hani Aslında' o dönem peş peşe geldi. Sonra bir dönem ben oyunculukla ilgilenmeye başladım. Zaten sinema mezunuyum. Araya işte dizi girdi falan sonra tekrar aslında döndüm ama bir 4-5 yıl geçmiş oldu evet en son çıkardığım albüm ile şu anki işim arasında." diye konuştu.

Son şarkısı "Dip" hakkında da bilgiler veren Çağrı, "Şarkıyı ilk duyduğumda yeni yaptığı şarkılarını dinliyorduk, sevgili Sezen Aksu'nun. Ben çok etkilendim ve ağlamaya başladım. Çok istedim şarkıyı 'Ne olur bana verin' diye. Onlar da kırmadılar bana verdiler. Aslında çok kısa bir hikâyesi var. Şarkıyı yayınlamak için biz toparlanmasını bekledik bir şeylerin. Bayağı oldu klibi çekeli, her şey hazır bekliyorduk fakat felaketler üst üste gelmeye devam etti ve bu sürecin ne zaman biteceğini de hiçbirimiz öngöremiyoruz. 'Daha ne kadar bekleyelim?' dedik ve çıkarmaya karar verdik." dedi.