'Babamın Ceketi' Filminin Galası Yapıldı

'Babamın Ceketi' Filminin Galası Yapıldı

Hann Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, "Babamın Ceketi" filminin galası Vadistanbul'da dün gece yapıldı. Galaya tam kadro katılan oyuncular basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Filmde yönetmenliğinin yanı sıra başrolde de yer alan Müfit Can Saçıntı, galada film hakkında açıklamalar yaptı. "Baba oğul çatışmasını anlatan bir film oldu" diyen Saçıntı, "En çok vermek istediğimiz mesaj da 'Dürüstlük en büyük servettir kavramını bozup, dürüstlük en büyük kerizliktir kavramı' haline getirenlere mesaj vermek" dedi.

Ayşen Gruda

Tecrübeli sanatçı Ayşen Gruda "Filmde beni etkileyen senaryosu oldu" dedi. Ülke gündemini çok yakın takipçisi olduğunu belirten Gruda, "Saraydan teklif gelirse seve seve başdanışman olmak isterim" dedi.

"Babamın Ceketi" Filmi, Hem Hikâyesi Hem de Oyuncu Kadrosuyla Dikkat Çekiyor

Ayşen Gruda, Suat Sungur ve Yalçın Menteş gibi usta isimlerin yer aldığı kadroda, aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturan Müfit Can Saçıntı'nın yanı sıra Mert Turak, Erkan Can, Elif Nur Kerkük, Banu Manioğlu, Ahmet Arıman, Tuncay Akça, Sami Aksu, Ünal Yeter  ve Uğur Demirpehlivan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Babamın Ceketi, 5 Ekim'de sevenleriyle buluşacak…

Künye

Yapımcı: Hann Medya

Senaryo ve Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Yardımcı Yönetmen: Gizem Yaman

Görüntü Yönetmeni: Hayk Kirakosyan

Kurgu: Ahmet Can Çakırca

Müzik: Uğur Ateş

Yapım Amiri: Tan Ander

Sanat Yönetmeni: Arzu Koç Taşkent

Kostüm Şefi: Ezgi Ayaz

Işık Şefi: Feramuz Tuna

Ses Teknisyeni: Özgür Özden

Set Amiri: Serdal Ateş

Makyöz: İlknur Sağlam Şair