ÇMG Bahar Bayramı Gençlik Galası sahnelendi

ÇMG Bahar Bayramı Gençlik Galası sahnelendi

Çin Medya Grubu (ÇMG) tarafından hazırlanan Bahar Bayramı Gençlik Galası, dün akşam CCTV-3 kanalının yanı sıra Yangshipin isimli mobil uygulama ile www.cctv.com gibi online platformlarda yayınlandı.

Gençlik şenliği temasıyla sunulan programda, birbirinden güzel müzik, dans ve Kungfu programları sahnelendi. Galaya ayrıca, Çin'de büyük başarılara imza atmış gençler katıldı.

Programa, Yang Changfeng'in liderliğindeki Beidou Navigasyon Uydu Sistemi'nin genç ekibi ile acil yardım ve yoksullukla mücadele çalışmalarına katılan gençler, 25 yaşındaki 5G tasarımcısı, Dünya Beceri Yarışması'nın 21 yaşındaki altın madalya sahibi Hu Ping gibi kişiler katıldı. Böylece, söz konusu örneklerle Çin'in başarılarının arkasındaki gençlik hikayeleri anlatıldı.

Gençlere ait kültür ve moda trendleriyle hazırlanan şenlik, çeşitli medya metotları ve platformlarıyla sunuldu. Genç izleyicilerin dikkatini çekebilmek için birçok yeniliğin yapıldığı şenlik, Xiaoyang adlı yapay zekayla çalıştırılan sanal sunucunun katılımıyla renklendi.