Cumhurbaşkanı Erdoğan Isparta'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Isparta'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Isparta'da toplu açılış töreninde konuştu.

Erdoğan, "(Terörle mücadele) İnlerine gireceğiz. Nereye kaçarlarsa kaçsınlar, bu millete ihanet edeni oralarda da bırakmayacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Isparta'da düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu.

Erdoğan konuşmasında, "Bölücü terör örgütü tarihin en büyük hezimetini yaşıyor" dedi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Ispartalılar beni mahcup etmedi. 3-1 yaptı.

Burada 4000 komandoyu uğurladık. Isparta'da eğitim yapan bu arkadaşlarımızın katılımıyla güvenlik güçlerimiz terör örgütlerine kan kusturuyor. Ne demiştik inlerine gireceğiz.

Nereye kaçarlarsa kaçsınlar bu millete ihanet edenleri orada da bırakmayacağız. Attığımız kararlı adımlar sayesinde Cerablus'tan Elbab'a çok zor coğrafyalarda güvenlik kuvvetlerimiz terör örgütlerine kan kusturuyor. Bölücü terör örgütü tarihinin en kötü günlerini yaşıyor.

Saha üstünlüğü de psikolojik üstünlük hiç olmadığı kalmadığı kadar güvenlik güçlerimize geçti. Şehitlerimiz de oluyor ama biz diyoruz ki onlar sevgililer sevgisi Peygamberimize komşu olarak gidiyor. Rabbim bu makamları bize de nasip kılsın inşallah. Münbiç için 90 gün süre verdik. Ancak tutmadılar. Oraya da gireceğiz.

Şimdi ne yapıyorlar? Münbiç'te hendek kazıyorlarmış. Bu ne demek? "Biz mezarımızı kazdık. Gelin bizi gömün" demek. Biz de gideceğiz. Türkiye'nin geleceğinde bölücü terör örgütlerine destek veren kimsenin yeri yoktur.