Cumhurbaşkanı Erdoğan açılış törenlerine katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan açılış törenlerine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yöntemiyle Eskişehir'deki Eti Maden Lityum Karbonat Üretim Tesisleri'nin ve Ankara-Konya Yolu Gölbaşı Şehir Geçişi açılış törenlerine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:

"(Ankara) Bu şehre gerçek bir başkent görünümü kazandırmak için çok çalıştık. Ankara'yı kara, demir ve hava yollarıyla geleceğe hazırlamak için tarihi önemde yatırımlar gerçekleştirdik.

Yatırımlarımızı engellemek için canhıraş bir şekilde çalışanların şimdi bu hizmetleri büyük bir keyifle kullandıklarını da biliyoruz.

Ülkeye hizmet edenlere her türlü yalan ve iftirayla saldıran, kendi içlerinde taciz, tecavüz ve hırsızlık furyasını ise görmezden gelen bu zihniyetin ipliğini pazara çıkarmakta kararlıyız.

Ne geçmişlerinde ne de bugünlerinde ülkenin hayrına yaptıkları hiçbir yatırımları, hiçbir başarıları olmayanları milletimiz gayet iyi tanıyor.

Şimdi 2 yıl sonra inşallah altın madenimizi Söğüt'te çıkardığımızı görecekler. İnşallah 2021 yılı milletimize söz verdiğimiz gibi demokratik ve ekonomik reformlar yılı olacaktır."