9 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

9 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Bir şeyi söylemeden önce düşünürseniz, anın kızgınlığı ile ağzınızdan kaçacak olan şeylere daha ölçülü bir anlam katarak dile getirmiş olursunuz.

BOĞA

Bu aralar aceleyle yapmaya meyilli olduğunuz işlerde dikkatli olun. Acelecilik, Boğa burcu kişiliğinizi bugünün enerjisinde olumsuz etkileyebilir.

KAPLAN

Hayatınız dağılmaya başladığında, zamanınızı en iyi şekilde nasıl organize edebileceğinizi düşünerek, yaşantınızı biraz sağlamlaştırmanın zamanı gelmiş demektir.

TAVŞAN

Koşulların değişmesi, tam olarak nerede duracağınızı anlamayı zorlaştırır. Son derece düşük ihtimal verdiğiniz olayların gerçekleşmesinden şüphe ediyorsunuz. Bu gibi durumlarda yapılacak en iyi şey içgüdülerinize güvenmektir.

EJDERHA

Acele etmeden önce, birilerinin kibarca sizi uyardığını göreceksiniz. Dikkatli olmanızı gerektirecek bir durum var mı? Etrafınıza dikkatlice bakının ve en ufak detayları bile gözden kaçırmamaya çalışın.

YILAN

Tavsiyelerinizi araştırıp uygulamayan herkes geri gelip bir daha fikrinizi sordu. Zaten bilinmesi ve yapılması gerekenleri ayrı ayrı anlattınız. Sadece önceki söylediklerinizi hatırlatın.

AT

Normalde At burcu kişiliğiniz bir şey yapmaya istekli olmasa da, insanların bunu bilmesine gerek olup olmadığı konusunda tereddüt yaşar. Ancak bugün araya mesafe koymak istediğinize dair insanlara mesaj vereceksiniz.

KEÇİ

Bir sorun teşkil etmediğini bildiğiniz insanlara niçin sinirleniyorsunuz? Bazen insanların rahatsız edici tavırlarının farkında olmalarını sağlayarak hem ılımlı yaklaşır hem de biraz sakinleşirsiniz.

MAYMUN

Tartışmaları, kazanabileceğiniz sözlü bir mücadele olarak görürsünüz. Bugün de kelimelerle aranızın iyi olduğunu bilerek karşınızdakini alt edeceksiniz.

HOROZ

Birileri sizi ukala olmakla suçluyor. Önce kendi tavır ve davranışlarına dikkat etmeleri gerektiğini dile getirebilirsiniz.

KÖPEK

Zor durumda kalan insanlara yardım etmekte oldukça hızlısınız. Bugün de yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz insanlar için harekete geçeceksiniz.

DOMUZ

Bazı planlarınız var. Ancak etrafınızdaki insanların hafta sonuyla ilgili tamamen farklı programları olduğunu görerek, ısrar etmeyeceksiniz.