9 Aralık Pazartesi - Günlük Çin Burçları

9 Aralık Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Sizinle aynı görüşte olmayan kişilerle konuşurken doğru olandan vazgeçmeyin, çünkü kendi inanmadığınız şeye başkasının inanmasını bekleyemezsiniz.

BOĞA

Gün içinde, yakın arkadaşınız sizinle alay ederek, neden bu kadar titiz ve mızmız olduğunuz soracak. Bugün mükemmelliyetçi olmamaya çalışın.

KAPLAN

Kaplan burcu kişiliğiniz, belirli konuların değişmeden aynı kalmasından yanadır ve hızlı düşünür. Karar vermek için derin bir nefes almak onun için yeterli olur. 

TAVŞAN

Bazen zorlu bir probleme çözüm bulmak için çok uzaklara bakmanıza gerek kalmaz. Sorunun, önünüzde duran çok basit bir çözümü olduğunu far edebilirsiniz.

EJDERHA

Bugün kimseye katılmak istemiyorsunuz, ancak insanların hassas olduklarının farkındasınız. Bu yüzden davranışlarınıza dikkat etmeye çalışıyorsunuz.

YILAN

Yılan burcu kişiliğiniz şansa inansa da, çok çalışmak gerektiğinin de farkında. Zaten, ancak sıkı çalışıp iyi hazırlandığınız bir işte, olumsuzluklar yaşanmaz.

AT

Yapmanız gereken sıkıcı işler için çaba harcamaya devam ederseniz, etkin bir şekilde sorunun üstesinden gelebilirsiniz. 

KEÇİ

Kişileri çekiştirmek yerine, sinirinizi bozan genel tutumlardan bahsedin. Yine de herkesi olduğu gibi kabul edebileceğinize dikkat çekmeniz gerekir.

MAYMUN

Kendi kararlarınızı verebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Her zaman elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı biliyorsunuz. Kendinize güvenin.

HOROZ

Sürekli bir arayış içindesiniz. Önce ruhuzunu doyurmalısınız ve huzura erdiğiniz anda, bütün işlerinizi yoluna koyabileceksiniz.

KÖPEK

İnsanların fikirlerine saygı gösteriyorsunuz. Çevrenizdekilerin önerdiği alternatiflerin, bütün detaylarıyla araştırıldığından emin olun.

DOMUZ

Söyleyecek çok sözünüz var, ancak hepsini tek seferde dillendirmenin gereği yok. Özellikle sinirli olduğunuz zamanlarda susmalısınız.