8 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

8 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Dürüst açıklamalarınızı kabul etmeyen insanlarla karşılaştığınızda ne yapabilirsiniz? Olanları başınızdan geçtiği gibi açıkça dile getirebilirsiniz. Fazla hiddetli olmaya gerek yok. İnanmayan zaten ne yaparsanız yapın, size inanmayacak.

BOĞA

İlerlemek için bazı şeyleri arkanızda bırakmanız gerekir.  Bir ayağınız hala geçmişte. Zaman değişti, bildiklerinizi unutmanız gerekiyor. Sizi bekleyen daha değerli bilgiler var.

KAPLAN

Etrafınızdakilerle hemfikir olmadığınızda, bunu direkt olarak söylemek en iyisi. Ancak tartışma riski olduğunu göz ardı etmeyin. En önemlisi aklınızdakileri gecikmeden uygulamaktır.

TAVŞAN

Son günlerde elinize geçen fırsatları düşündüğünüzde, çok şanslı olduğunuzu anlıyorsunuz. Yaşadığınız aksilikler sonucu bazı şeylere mahkum olduğunuzu düşünmeyin.

EJDERHA

İnsanların bazı konulara hangi açıdan baktıklarını gerçekten anlayabiliyor musunuz? Herkes, olaya bir başkasının gözünden bakmayı hayal etmekten hoşlanır. Ancak bunu yapabilmek biraz çaba gerektirir.

YILAN

İnsanlar canınızı sıkan şeyin sebebini anlayamasa bile, konuyu adam akıllı araştırmanıza değdi. Bazı konular fazlasıyla karmaşık, dolayısıyla insanların da kafasının karışması, şaşılacak bir durum değil.

AT

Acele etmek yerine, geri çekilme taktiği uygulamayı deneyin. Çizip, planlayarak doğru zamanda doğru olanı yaptığınızdan emin olmanın size yardımı dokunacak.

KEÇİ

İnsanlar size bunaltıyormuş hissine kapılıyorsunuz ve bu hissiyatın size bir yardımı dokunmuyor. Eğer damarınıza basarlarsa, kontorlünüzü kaybedebilirsiniz.

MAYMUN

Yakınlarınızdan biri ile hassas bir konuda konuşmak biraz zaman alabilir. Artık böyle bir konuşmadan kaçmanın anlamı yok, çünkü bu durum zihninizi meşgul edecek ve dikkatinizi dağıtacaktır.

HOROZ

Durum düşündüğünüz kadar şiddetli değilse, rahat bir nefes alabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok. Bu badireyi de atlatacaksınız.

KÖPEK

Etrafınızdaki insanların büyüttüğü kadar dramatik olmayan bir konu var. Aklı başında davranışlarınızla bir yaygara çıkarmalarına gerek olmadığını gösterebilirsiniz.

DOMUZ

Arkadaşlarınız sizin fark etmediğiniz bazı şeylerin farkında oldukları için önerilerinize pek de sıcak bakmıyor. Ancak bunun tartışmaya açık bir durum olduğunu da biliyorlar.