8 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

8 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Arkadaşınıza karşı açık sözlü davranamıyorsunuz. Çünkü gerçeklerin onu üzeceğini düşünüyorsunuz. Bıraktığınız ip uçları da işe yaramıyorsa, karşınıza alıp konuşmaktan başka çareniz yok… 

BOĞA

Bugün birkaç seçim yapmalısınız. Ancak seçenekler arasında fark yoksa, karar verebilmek için, iç güdülerinize güvenmelisiniz. Bu şekilde, doğru tercih yapma şansınız yüksek.

KAPLAN

Oldukça çirkin davranışlarda bulunan insanlar var. Onların sizi kıskanıyor olabileceğini hiç düşündünüz mü?

TAVŞAN

Amaçları doğrultusunda çılgınca bir telaşla ortalıkta dolaşan insanlar var. Dikkatsiz bir şekilde hareket etmelerine gönlünüz razı değilse, onları uyarın.

EJDERHA

Kişilerin çelişkili söylemleri, kafanızı karıştırabilir. Harekete geçmeden önce, iki kere düşünün. Öyle görünüyor ki sıklıkla fikir değiştiren insanlarla karşı karşıyasınız.

YILAN

Sizi seven insanların, hayatınızdaki olumlu ya da olumsuz gelişmelerden haberdar olmasına müsaade etmeniz gerekiyor. Ancak yine de bunun da bir limiti olmalı. Kontrolü elinizden kaçırmayın.

AT

Yarış içindeki herkes samimi olduğu sürece, rekabet etmenin kötü bir yanı yoktur, ama size karşı gelişen bir düşmanlık hissettiğiniz anda bunu dile getirmekten çekinmeyin.

KEÇİ

İşte karşınıza çıkan sorunun aslında yeni bir fırsat olup olmadığı konusunda düşüncelisiniz. Duyduğunuz kuşkuları iş dışından güvendiğiniz kişilerle paylaşıp fikirlerini almakta fayda var. 

MAYMUN

Bugün, aşkta umduğunuzu bulabilirsiniz... Tanıştığınız yeni insanlara karşı kendiniz gibi olun ki, şansınızı değerlendirebilesiniz.

HOROZ

Size, endişelerinden bahsetmek isteyen kişiler var. Vereceğiniz anlık cevaplardan tatmin olmasalar da, bir şekilde içinde bulundukları durumdan kurtulmalarını sağlayacaksınız.

KÖPEK

Bir üst kademeye geçerken, problemlerin üstesinden gelmek kolaydır. Ancak bulunduğunuz yerden daha aşağı düşüyorsanız, dünya başınıza yıkılır. Ama her durumda ayakta kalmanın yolunu bulup, ileri bakmak gerekir…

DOMUZ

Dürüst ve açık sözlü tavrınız sayesinde, herkes tavsiye almak için size geliyor. Bazen, istediklerini veremeseniz bile dinlenmiş olmaktan dolayı rahatlamış oluyorlar.