8 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

8 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Bugün doğru kelimeleri bulamadığınızı hissediyorsunuz. Bırakın başkaları daha fazla konuşsun. Söylediklerini dinlediğinizde, neyi niçin yaptıklarını anlayabilirsiniz. Bugünü gözlem yapmaya ayırın.

BOĞA

Bugün, gerçekten bir tartışmayı kazanmak istediğiniz günlerden biri. Üstün gelseniz bile, ortaya çıkacak bütün duygusal karmaşayla kendinize sıkıntı mı çektirmek istiyorsunuz? Biraz sakinleşmeye ve hırsınıza gem vurmaya çalışın.

KAPLAN

Kendine hakim olma durumu sık sık küçümsenir. Yaptığınız işlerde hızla ilerlemek istediğinizde, aceleyle bir şey yapmadan önce kendinizi biraz daha tuttuğunuzu fark edersiniz. Bu otokontrol mekanizması, acele karar vermemenize ve durumu dikkatlice değerlendirmenizi sağlar. 

TAVŞAN

İnsanları kıskanmanın, zaman ve enerji kaybı olduğunu fark etmiş olsanız da insanlar dünyaya kıskanç gözlerle bakmaya devam edecek. Çok fazla şey başarabileceklerini ve bunlara odaklanmaları gerektiği hakkında onları teşvik edin. Kapasitelerini anlamalarına yardım edin.

EJDERHA

Rağbet görmek ve istenmek hoşunuza gidiyor. Ama yapacak çok işiniz var ve vaktiniz yok. Bitmesi gerekenleri, önemine göre sıralandırın. Böylece bugün ve yarın yapacaklarınızın listesi hazırlanmış olacak.

YILAN

Akıllı olduğunu düşünmediğiniz hiç kimseye dikkatinizi vermeyin. İnsanların yağcılık yapması, bir şey isteyecekleri anlamına gelir. Bu gibi taktikler Yılan burcu kişiliğinizde işe yaramayacak.

AT

İnsanların birden fikir değiştirmesi kafanızı karıştıracak. Bu durumdan hoşlanmayacağınız inkar edilemez bir gerçek. Kendinizce haklı sebepleriniz olduğu için fikir değiştirmemeleri konusunda ısrarcı olacaksınız. Ama neden fikir değiştirdiklerini de öğrenmelisiniz.

KEÇİ

Çoğu zaman, basit bir soruya basit cevaplar verilmesini istersiniz. Ancak bu kez cevapların basit olmamasının nedeni, durumun sandığınızdan daha karmaşık olmasıdır.  

MAYMUN

Bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz, ancak diğerlerinin bunu istemeyebileceğini düşünüyorsunuz. Belki de onlar da değişiklik yapmak istiyor ve sizin karşı çıkacağınızı düşünüyorlar. Düşüncelerinizi açık açık belirtmekten korkmayın.

HOROZ

İnsanların fikirlerinize açık olması doğal olarak hoşunuza gider. Eğer daha bugün, sizin de daha açık görüşlü olmanızı istediklerini söylüyorlarsa, bunu bir eleştiri olarak görmeyin. Aksine pozitif  bir öneri olarak kabul edebilirsiniz.

KÖPEK

Bazen seçenekleri uzun uzadıya düşünmek gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak ne kadar düşünürseniz düşünün en doğru davranışın ne olduğuna dair net bir fikriniz olmayabilir. Bu kez hislerinize güvenmelisiniz…

DOMUZ

Bazı insanların sizden daha akıllı olduğunu kabul etmeniz gerekebilir. Ancak karşınıza çıkan fırsatlar söz konusu olduğunda, onları fark edip değerlendirmede onlardan daha yetenekli olduğunuz belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor.