7 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

7 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Normalde iyi anlaştığınız herkese yardım etmekten keyif alırsınız. Bugün bir anlaşmazlığı çözümlemeye yardım etmek çağırıldığınızda, iki kez düşünmek isteyebilirsiniz. Söz konusu anlaşmazlıkta tarafsız kalmanın daha akıllıca olduğunu düşünüyorsunuz.

BOĞA

Karar vermeyi bildiğiniz sürece doğru yolda ilerlersiniz. Bu kararların etrafınızdakileri rahatsız etmeyeceğinden emin olamazsınız, siz doğru kararı vermeye odalnanın. Verdiğiniz karardan mutlu olan ve olmayan insanların varlığı kaçınılmazdır.

KAPLAN

Kaplan burcu kişiliğiniz genelde coşkulu ve enerji doludur. Bugün boş boş gezinmek size daha iyi bir fikir gibi görünebilir. Bazen, son zamanlarda başardığınız işlerin değerini anlamak için hayat temponuzu biraz yavaşlamanız gerekir.

TAVŞAN

İnsanlara bardağın yarısının dolu olduğunu söylüyorsunuz. Ancak farklı bir bakış açısıyla yaklaşıp yarısının boş olduğunu anlatmaya çalışacaklar. Durumun negatif yönünden bakmaktansa, pozitif tarafını görmelerini sağlamalısınız.

EJDERHA

İnsanlar parlak fikirlerinize sıcak bakmadığında cesaretiniz kırılmasın. Fikirlerinizi neden onlarla paylaştığınızı bir düşünün? Aslında düşüncelerinizi hayata geçirmek için fikir alıyordunuz. Bu yüzden hayal kırıklığı yaşamanıza gerek yok. Negatif yaklaşımları da değerlendirmeye alarak, fikrinizi daha kusursuz hale getirmeye çalışın.

YILAN

Bir fırsatı kaçırabileceğinize dair tereddüdünüz varsa, bir risk var demektir. Bazen basit bir seçim yapmanız gerekir. En kötü tercih bile karasız kalmaktan ve kafanızda soru işaretleriyle yaşamaktan iyidir.

AT

İçinde bulunduğunuz durumu daha çok kontrol etmeniz gerekir. Kontrolünüz dışında gelişen bazı faktörlerin farkında olup bu yönde çaba sarf etmeyin. Sonuç getirecek olan noktalara odaklanmalısınız. 

KEÇİ

Gerçekten fikrinizi değiştirmeniz gerekiyor mu? Bu soru, 'fikrinizi değiştirmemelisiniz' anlamına gelmiyor. Sadece fikir değiştirmenizi gerektiren sebepleri enine boyuna ölçüp biçmeniz gerekiyor demektir.

MAYMUN

Son haberler tam anlamıyla sürpriz olmasa da onları beklediğiniz de söylenemez. Bazen istediğinizi elde edemediğiniz zamanlar olur. Böyle anlarda hayal kırıklığı yaşamanıza gerek yok, önünüzdeki günlere odaklanın.

HOROZ

Aşırı duygusal olduğunuzu hissettiğinizde, söylenen ya da yapılanları yanlış anlayabilirsiniz. İnsanların sizi özellikle kırmaya çalışmadıklarını kendinize söyleyin. Sadece sinirlendikleri bir konudan bahsediyor olabilirler, bunu tümüyle kişiliğinize yapılan bir saldırı gibi algılamanıza gerek yok.

KÖPEK

Aradığınız cevapları rüyalarınızda bulabiliyor musunuz? Yaşadığınız ikilemin çözümü açıkça görünmüyor. Çok fazla düşünmemeye çalışın, biraz kafanızı dağıtın. Bir bakmışsınız; başınızı yastığa koyduğunuz da ihtiyacınız olanı buluvermişsiniz.

DOMUZ

Sadece kendiniz için yaptığınız şeyleri adamakıllı yapıyorsunuz. Üstelik bazen, bunun için çevrenizden yardım bekleyecek kadar da bencil olabiliyorsunuz. Başkalarını ilgilendiren konulara da aynı hassasiyetle yaklaşmazsanız, çevrenizde kimse kalmayacak.