7 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

7 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Sizin için bu hafta, yapılması ve denenmesi gereken çok fazla işiniz varmış gibi görünüyor. Etrafınızda olan şeylerle ilgilenemeyecek, hatta ofisteki neşeli iş arkadaşlarınızın espirilerine gülemeyecek kadar yoğun olduğunuzu hissediyorsunuz.

BOĞA

Eskiden yaşadığınız zor bir durum tekrar aklınızı kurcalıyor. Birçok teknikle çözmeyi deniyorsunuz, ancak faydası yok. Konuyu farklı bir açıdan değerlendirmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için biraz rahatlamalısınız.

KAPLAN

Bazı şeyler için hissettiğiniz büyük coşkunun farkındasınız. Buna engel olmaya çalışıyorsunuz, çünkü ilişkilerinizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsunuz. Kimin ne düşüneceğini boş verin ve heyecanınızı doya doya yaşayın.

TAVŞAN

Arkadaşınıza bir şeyler söyleyip söylememek konusunda kararsızsınız. Aynı zamanda verdikleri bazı kararlarla ilgili de tereddütleriniz var. Bunları suçlamada bulunmadan, dikkatli bir şekilde dile getirmelisiniz.

EJDERHA

Son yaşananları derinlemesine düşündüğünüzde, karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmek için pozitif yaklaşımlar sergilediğinizi fark edeceksiniz. Güç durumlarla uğraşırken birçok şey öğreniyorsunuz.

YILAN

Hatalar karşısında, bazı şeyleri daha farklı yapmış olmayı dilemeniz çok da şaşılası değil. Durumun "keşke"lerini düşünerek vaktinizi harcamayın. Bu hatayı, ileride faydalanabileceğiniz bir tecrübe olarak değerlendirin.

AT

Henüz uygulamaya geçmemiş olsanız da şu anda yapmaya çalıştığınız düzenleme iyi bir fikre benziyor. Ancak her şeyin düşündüğünüzden daha zor olduğunu zamanla anlayacaksınız.

KEÇİ

İnsanlar bazı şeyleri gözden kaçırmış olabilir. Yine de fikir değiştirmek istemezler. Gereksiz inatçılık yapan, mantıksız insanlarla uğraşmak, sabrınızı tüketiyor.

MAYMUN

Canı sıkkın olan insanlara yardım etmek isteseniz de, yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bazen yapabileceğinizin en iyisi, sadece karşınızdakini dinlemek ve yanında olmaktır.

HOROZ

Her durumu dikkatlice incelemek istediğiniz için, planlarınız da büyük değişikliklere pek ihtiyaç duymazsınız. Ancak bugün, olaylar beklediğinizden farklı şekilde gelişiyor. Bu yüzden planlarınızda değişime hazır olun.

KÖPEK

İnsanlar becerilerinizden şüphe ettiğini söylediğinde, psikolojik bir reaksiyon olarak, hemen ne kadar becerikli olduğunuzu kanıtlamaya çalışırsınız. Ancak bu arada siz fark etmeden bütün işi üzerinize yıkmalarına müsaade etmeyin.

DOMUZ

Çevrenizdeki bazı insanların sadece kendilerini ilgilendiren şeyleri yapmaya çalıştıklarını, başkalarını umursamadıklarını görüyorsunuz. Duruma el atıp düşündüklerinizi söyleyeceksiniz. Ancak eleştirilerinizi kaldıramayabilirler, hazırlıklı olun.