6 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

6 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

İlk aşamada sizin için sorun teşkil etmeyen bir konuyu daha geniş boyutuyla yeniden ele alıyorsunuz. Kafanızın karışacağını biliyorsunuz.

BOĞA

Hazırladığınız projelerle ilgili arkadaşlarınızdan ve uzmanlardan yardım almak, yapacağınız en akıllıca iş olacak. Böylelikle, deneyerek doğruyu bulursunuz.

KAPLAN             

Hafta başında çok gerilmiş olabilirsiniz, ancak şu anda ortam daha sakin. Birkaç soru sormanın tam zamanı. Böylece neler olduğunu da öğrenebilirsiniz.

TAVŞAN

Bugün sizin için değişim yaratacak aktiviteleri tercih edin. Doğru insanlarla konuşursanız, içinde bulunduğunuz sorun için beraberce bir çıkış yolu bulabilirsiniz.

EJDERHA

Bazen karşınıza çıkan bir fırsatla ilgili çıkarlarınızı koruyabilmek için sesinizi çıkartmanız gerekir. Sizin için doğru olduğunu hissettiğiniz şeyler için savaşmalısınız.

YILAN

Bugün söylemek istediklerinizi dile getirirken açık sözlü olmanız gerekiyor. Anlaşmazlık çıkarsa, mekânı terk etmek yerine, sakin kalmaya çalışın.

AT

Normalde At burcu kişiliğiniz bir şey yapmaya istekli olmasa da, insanların bunu bilmesine gerek olup olmadığı konusunda tereddüt yaşar. Ancak bugün, insanlara araya mesafe koymak istediğinize dair sinyaller vereceksiniz.

KEÇİ

Şimdilik popüler olmamak, Keçi burcu kişiliğinizi zorlamıyor. Bazı fikirlere sadece katılıyormuş gibi göründüğünüz inkâr edilemez. Aslında insanların hoşlanmayacağını bilseniz de düşüncelerinizi açıkça söylemeniz güvenilirliğinizi arttıracaktır.

MAYMUN

Eski olarak değerlendirdiğiniz problem ya da konuları tekrar gözden geçirecek bir ruh hali içinde değilsiniz. İnsanlar, geriye bakmaktansa, ileride neler olacağıyla ilgili konuşmak istiyor gibi görünüyor…

HOROZ

Konuşmak istediğiniz hassas bir konu var. Doğru anı beklemek, her zaman iyi fikir gibi gelir. Ancak daha ne kadar beklemeniz gerekiyor? Bugün, herkes yeterince sakinse, konuşmanın tam zamanı. Konuyu gündeme getirme girişiminde bulunmalısınız.

KÖPEK

Var olan rutinden sıkılmaya başlıyorsunuz. Uğraştığınız işin üstesinden gelmek adına bu rutin gerekliymiş gibi görünüyor. Şimdilik, ileriyi düşünerek, yeni ve heyecan verici şeyleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

DOMUZ

Gerçekten parlamak için, yolunuzun üstünde birkaç engel olması gerekir. Çünkü problemler, kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlar olabilir. İnsanların basmakalıp fikirlerini takip etmenizin gereği yok. Çünkü sahip olduğunuz alternatif düşünceler daha çok işe yarayabilir.