6 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

6 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Hatalı olduğunu kabul etmek, cesaret ister. Çoğu insan hata yapmamış gibi davranır ve kimsenin bunu fark etmediğini düşünür. Bu çok rahatsız edicidir. Dürüst olup hata yaptığını kabul etmenin daha mantıklı olduğunu biliyorsunuz.

BOĞA

Bugün garip kişiliklerin üstesinden gelebilmek için mizah duygunuzu korumanız gerekecek. Beklenen tepkileri vermediğinizde, alışılagelmişin dışında bir karakteriniz olduğunu anlayıp, tuhaf davranmaya bir son vereceklerdir.

KAPLAN

İnsanların çok güzel fikirleri olabilir. 'Keşke bunları önce ben düşünseydim' diye aklınızdan geçse de bu fikirleri desteklemek konusunda gurur yapmayın. Hep siz ön planda olmak zorunda değilsiniz

TAVŞAN

Sizden tavsiye isteyip, sonra bütün söylediklerinizi göz ardı eden insanlardan uzak durmak istiyorsunuz. Çünkü boşuna nefes tükettiğinizi düşünüyorsunuz. Ama yapabileceğiniz en iyi şey, aldırış etmemektir.

EJDERHA

Karşılaştığınız engeller, bazı şeylerin ters gittiğini gösteriyor. Aynı zamanda zorlukların üstesinden gelmeye hazırlanmanız gerektiğine dair de erken bir uyarı niteliği taşıyor. 

YILAN

Gereken yardımı bulabileceğinize inanın. Yılan burcu kişiliğinizin öz güveni yüksektir. Bu bir meziyet olabilir, ancak bazen ihtiyacınız olan yardımı alabilmek için, bunu istemelisiniz. Talep etmediğiniz sürece yardıma ihtiyacınız olduğunu kimse bilemez.

AT

İnsanlar, vermek zorunda olduğu kararlarla ilgili rehberliğinize ihtiyaç duyabilir. Bazı tavsiyelerde bulunabilirsiniz, ancak son kararı kendilerinin vereceğini unutmayın.

KEÇİ

Çevrenizdeki insanlar dünyayı kasvetli bir yer olarak görebilir. Ancak siz hayattan keyif alıyorsunuz. Şikâyet etmeyi ve sürekli olumsuzlara dikkat çekmeyi tercih edenlere gördüğünüz güzellikleri anlatın. Belki bakış açılarını değiştirebilirsiniz.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz önüne çıkan fırsatlara iki elle sarılır, daha sonra konuyla ilgili sorular sorar. Ancak önemli ayrıntıları öğrenmekte geç kalmak, bazen bütün işi tehlikeye atabilir.

HOROZ

İnsanlarda biraz daha farklı bir ışık görmeye başlıyorsunuz. Ancak ilk izlenimlerinize dayanarak yapacağınız değerlendirmeler ile biraz aceleci davranmış olabilirsiniz. Aynı kişilerden ilk başta hiç hoşlanmadığınızı unutmayın, düşünceleriniz zamanla değişebilir.

KÖPEK

Ağzı sıkı insanların ne sakladığını hep merak etmişsinizdir. Endişelerinize güveniyorsunuz. Ancak yine de kendi işinize odaklanmanız gerektiğinin farkındasınız. Sizi ilgilendirmeyen konularda gereksiz merak duymanız sadece rahatsız edici olacaktır.

DOMUZ

İnsanlar size stres getirse de, olumlu düşünürseniz, durumla nasıl baş edeceğinize dair hep farklı seçenekleriniz olacağını kısa sürede fark edeceksiniz. Talepleri umursamadan, neleri yapabileceğinizi ya da yapamayacağınızı gösterin.