5 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

5 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Hayatınıza yenilikler katmaktan keyif alıyorsunuz. Ancak bu yenilikler için hayatınızda yer açmanız ve eskilerden kurtulmanız gerekiyor. 

BOĞA  

Dikkatlice sıyrıldığınız hassas bir konu var. Ne kadar garip bir durum olursa olsun, sorunun tartışılarak çözülmesinin en iyisi olacağını biliyorsunuz.

KAPLAN

Genel olarak sabırsızlığınız sorun yaratıyor. Beklemek zorunda kaldığınız konuları hızlandırmaya çalıştığınızda, beklenmeyen bir komplikasyona neden olabilirsiniz.

TAVŞAN

Harcamalarınızı kısmanın zamanı geldi, çünkü bu ay çok fazla harcama yaptığınızı düşünüyorsunuz. Mali durumu kontrol altında tutmanız gereken zamanlar vardır.

EJDERHA

Neredeyse hiçbir zaman verdiğiniz karardan vazgeçmiyorsunuz.  Ancak fikrinizi değiştirmemek için başvurduğunuz bu yöntemin yanlışlığını fark edeceksiniz.

YILAN

Tartışma çıkacağı belli olan ortamlardan kaçmakta oldukça ustasınız. Elbet bir gün yakalanacak ve münâkaşanın tam göbeğinde kalacaksınız.

AT

Anlaşmaya sağladığınız kişilerin pozisyonu bugün değişebilir. Ancak anlaşmanın şartlarıyla ilgili bir değişiklik olacağını düşünmüyorsunuz.

KEÇİ

İnsanların söylediği şeyleri dikkatlice dinleyin. Neden bahsettikleri konusunda bazı fikirleriniz var. Ancak söylemek istedikleri şeyi tam olarak ifade edemediklerini düşünüyorsunuz.

MAYMUN

Bugünün enerjileri, aşkta beklediğiniz şansı bulmanızı sağlayacak. Bu yüzden tanıştığınız yeni insanlara karşı kendiniz gibi olun ki sizi doğru değerlendirebilsinler.

HOROZ

Gergin anlara dikkat edin. Kimseyle tartışma niyetinde değilsiniz. Ancak karşınızdaki insanlar bu konuda sabrınızı zorlayabilir.

KÖPEK

Bazı insanları tanımak zordur. Etraflarında duvarlar ördüklerini hissettiğinizde aranıza mesafe koyarsanız, taktiklerinin işe yaramış olduğunu göstermiş olursunuz.

DOMUZ

İhtiyacınız olan bütün bilgiye sahip misiniz? Bunun cevabını bilemiyor ve doğal olarak endişeleniyorsunuz. Ama sakince herşeyi gözden geçirirseniz eksikliklerin neler olduğunu fark edebilirsiniz.