5 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

5 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

İnsanların ters söylemlerine dikkat çekmek için sebepleriniz var. Bir şekilde eleştirilerinizi ima yoluyla belli etseniz de sorunu büyütmenin hoş olmadığını düşünebilirsiniz. Yine de sorun devam ediyorsa artık ima etmek yerine açıkça söylemeniz gerekebilir.

BOĞA

Hatalar her zaman olabilir. Ama sonuçların farkında olmayan insanlara, nasıl etkilendiğinizi anlatmalısınız. Böylece bu gibi olaylardan kaçınmak konusunda daha dikkatli olurlar.

KAPLAN

İnsanlar, kelimeleri farklı şekilde algılayabilir. Yani zıt görüşlere sahip kişiler söylediklerinizi farklı anlar. Bir şey söyledikten sonra ne düşündüklerini öğrenmeye çalışın.

TAVŞAN

Çözüm için biraz daha tez canlı olmanız gerekebilir. Ancak Tavşan burcu kişiliğinizin genelde sabırlı yönü baskındır. Bu durum, sorunun çözümlenmesi konusunda engel teşkil edebilir.

EJDERHA

İnsanlar, sizden bir çıkar sağlayacaklarında normalden daha uyumlu oluveriyorlar. Ejderha burcu kişiliğinizin bu tür şeylere asla boyun eğmeyeceğini kanıtlayabilirsiniz.

YILAN

Bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığının farkındasınız. Yap-bozun kayıp parçasını bulsanız bile bir terslik olduğunu düşünüyorsunuz. Yanlışlığın nerede olduğunu anlamak için resmin bütününe bakmanız gerekiyor. 

AT

Elinizdeki bilgileri tam olarak anladığınızdan emin olmalısınız. Kafanızda bazı sorular var. Ancak bu soruları sormadan önce, içinizdeki şüphelerin kaynağının ne olduğunu bulmaya çalışın. 

KEÇİ

Bugün tanıştığınız yeni insanlarla nasıl baş edeceğinizi bilmiyorsunuz. Çünkü kendine has karakterlerle karşı karşıyasınız ve başka hiç kimse size daha önce bu şekilde davranmamıştı. Bir sonraki tavırlarını tahmin etmeye çalışarak riske girmek yerine, bekleyin ve görün.

MAYMUN

Yapabileceğinizin en iyisini yaparak haftaya başlıyorsunuz. İnsanların sizin kadar enerjik ve hevesli olmadığını gördüğünüzde, motive edilmeye ihtiyaçları olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak unutmayın ki, herkes sizin kadar enerjik  olamayabilir.

HOROZ

Bazı değişiklikler olmasını zaten bekliyordunuz, ancak bir taraftan da birçok şeyin aynı kalmasını istiyordunuz. Yeniliklere açık olursanız, olacaklar sizi korkutmaz. Böylece gelecek, korku yerine heyecan verir.  

KÖPEK

İçinde bulunduğunuz durumun stresine odaklanmamayı tercih edebilirsiniz. Yoksa endişeden bitap düşüyorsunuz. Bunun yerine, değişim için neler yapabileceğinizi düşünün. 

DOMUZ

Bazı konularda acele etmemek gerektiğini konuşarak netleştirin. Etrafınızdaki insanlar her şey hemen olsun istiyor. Bazen bu görüşe katılmıyor değilsiniz. Ancak bugün hala netleştirilmesi gereken bir sürü detay varken aceleci davranmak yerine, sakince tüm ayrıntıları gözden geçirmelisiniz.