4 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

4 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Sıradan bir tartışma, kısa sürede hararetli bir kavgaya dönüşebilir. Önce gerçekleri konuşmanız ve bunları farklı görüşlerden ayırt etmeniz gerekiyor.

BOĞA

Parmakla işaret ettiğiniz insanlara karşı dikkatli olun ve bir hata yüzünden birbirinizi suçlamayın. İnsanlar hata yapar, ancak bazıları diğerlerinden daha dikkatsiz adımlar atabilir.

KAPLAN

Farkında olmadan birilerini yanlış yönlendirebilirsiniz. Sonrasında mesuliyet kabul edemeyeceğiniz durumlar varsa, bunları baştan bildirin. 

TAVŞAN

İş hayatı içinde sorulan soruların yanlış anlaşılmaması gerekir. Ancak bu durum, karşınızdaki insanda kendini savunma hissi yaratabilir. Kimsenin sizi incitmesine izin vermeyin.

EJDERHA

Kavga etmeye hevesli kişileri bu yönde teşvik ederseniz, tahmin edemeyeceğiniz sonuçlar ortaya çıkabilir. Sözlü atışmalara girmemek gibi bir seçeneğiniz olduğunu unutmayın.

YILAN

Sizi ilgilendirmeyen konularla zamanınızı boşa harcamak istemiyorsunuz. Ancak zorla içine çekildiğiniz mevzular var.

AT

At burcu kişiliğiniz, başarıya ulaşmak konusunda oldukça içgüdüsel davranıyor. İçinizde, bugünün doğru zaman olmadığına dair bir his var.

KEÇİ

Rızanız dışında gerçekleşen değişimleri yönetmek zordur. Ancak bu değişikliklerin sizi olumsuz yönde etkilemesine izin vermediğiniz zaman, hepsiyle başa çıkabilirsiniz.

MAYMUN

Şu ana kadar şanslı olduğunuzu hissediyorsunuz. İsimsiz olarak iyilikler yapmak, şansınızı paylaşmanın en akıllıca yoludur. Böylece evren size daha fazla şans gönderir.

HOROZ

Bazı sorulardan başarılı bir şekilde kaçıyorsunuz, çünkü çabucak cevap bulabilmenizin bir yolu varmış gibi görünmüyor. Olası cevapların farkındalığıyla bir an önce sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

KÖPEK

Arkadaşınız, ağzınızdan laf almaya çalışıyor. Konuşamama sebebinizi açıklamayacaksınız. Çünkü üstüne vazife olmadığını düşünüyorsunuz.

DOMUZ

Aklınızdan geçenleri paylaşırken, insanlara yüklediğiniz sorumluluklar yüzünden dikkat kesildiğinizi anlıyorsunuz.