4 Aralık Çarşamba - Günlük Çin Burçları

4 Aralık Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Bugün kendinizi telaşlı ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Siz, her şeyi yapmaya hazırsınız ve durduralamaz hissediyorsunuz.

BOĞA

İnsanların, düşüncelerini paylaşmasını memnuniyetle karşılasanız da bugün agresif bir şekilde meydan okuyacağınızı hissediyorsunuz. Ancak bunun kesinlikle mantıklı bir açıklaması olacak.

KAPLAN

İnsanların neden şansa ihtiyacı varmış gibi göründüklerini merak ediyorsunuz. Çünkü sadece yolunda giden olaylardan haberdarsınız.

TAVŞAN

Bugün hassas bir konuyu gündeme getirmekte kararsızsınız. Bu ikilemden kurtulmak için kendinize biraz zaman verin. İçinizden bir ses, sorunun hemen üstesinden gelmenin sizin için daha faydalı olacağını söylüyor.

EJDERHA

Ukala insanlarla uğraşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Sürekli kusur arayan sorularla sizi kızdırıyorlar. Ancak bu öfke, onları sadece ukala oldukları için hayatınızdan çıkarmaya neden olamaz.

YILAN

Çevrenizdeki insanları vereceğiniz karardan haberdar etmenin, onları nasıl etkileyeceğini göz önünde bulundurun. Kimse size başkalarına göre hareket edin demiyor. Sapla samanı ayırt etmelisiniz.

AT

Karmaşık durumların üstesinden gelmek için dolambaçlı yollara girmenize gerek yok. Sadece başarıya giden yolu doğru analiz etmeniz yeterli olacaktır.

KEÇİ

İnsanların ne düşündüğünü anlamaya çalışıyorsunuz ama akıl okuyamayacağınıza göre, samimiyetlerine güvenerek, bazı kişisel sorular sorabilirsiniz. Bunun sonucunda tabii her türlü tepkiye de hazırlıklı olun.

MAYMUN

Desteğini almak istediğiniz insanlara iyi davranmanız, onları istediğiniz şeyler konusunda ikna etmenize yardımcı olabilir. Ancak böyle sahte bir davranışı da kendinize yakıştıramıyorsunuz.

HOROZ

Sürekli hoşgörülü olma çabası bazen ters teper ve insanlardan negatif tepki toplar. Sizin için geçerli olduğunu düşündüğünüz sebepler ise onlara saçma gelebilir.

KÖPEK

Bugün birilerine açıkça "hayır" demeniz gerekiyor. Bunun sizin için doğru karar olduğunun farkındasınız, aksi takdirde siz zarar göreceksiniz. 

DOMUZ

Takibini yapmakta zorlandığınız mali durum, sizi zora sokabilir. Ancak zararın neresinden dönülse kârdır. İyice batmadan durumu toparlamaya çalışsanız iyi olur.G