4 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

4 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Her şeyin kontrol altında olduğunu düşünseniz de, durumu daha sıkı tutmanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Siz arkanızı döndüğünüz anda her şey kontrolden çıkıyorsa, yanlış kişilere güveniyor olabilirsiniz.

BOĞA

Biraz daha cesur ve gözüpek olabilecek ruh hali içindeyseniz; daha önce yapmadığınız şeyleri denemek heyecan verici olabilir. Ancak heyecanla birlikte kararsızlık da yaşıyorsunuz, hiçbir riske girmezseniz çok sıradan bir hayatınız olabilir.

KAPLAN

Durum kontrolünüzden çıkıyormuş gibi görünse de, problemler düşündüğünüz kadar büyük değil.

TAVŞAN

İnsanlar, bazı düzenlemelerde yapılacak değişime pek de hevesli değil. Ancak değişen koşullar içerisinde eski planlara göre hareket etmek pek de mantıklı değil. Yeni koşullara adapte olabilmeleri için onlara destek olmalısınız.

EJDERHA

Mutlak bir hakikat olarak öğrendiğiniz bilgiler güncel değilse, düşündüğünüz kadar doğru olmayabilirler. Çünkü her şey büyük bir hızla değişiyor. Bilgilerinizi de zamana ayak uydurarak yenilemelisiniz.

YILAN

Bazı konularda söz veremeyeceğinizin farkındaysanız, en kısa sürede insanların da bunu bilmesi gerekir. Çünkü sizden beklentileri oldukça yüksek ancak sizin kendi planlarınız var.

AT

Diğerlerinin yaptığı yanlışları gözlemlemeye çalışın.  At burcu kişiliğiniz, bizzat kendi uygulamaları sonucu tecrübe kazanmaktan hoşlansa da, başkalarının hatalarından da ders alarak zaman ve efor kazanabildiğinin bilincindedir.  

KEÇİ

Yalnızca kapalı değil, aynı zamanda kilitli olan bir kapıyı zorlamanın anlamı yok. Etrafınıza bakıp hangi kapının aralık olduğunu bulmaya çalışmak daha akıllıca olabilir. Orada sizi bekleyen başka fırsatlar da var.

MAYMUN

İnsanlar fikrinizi sorduğunda, söylememeyi tercih edebilirsiniz. Sizi ilgilendirmediğini düşündüğünüz işlere karışmayacaksınız. Çünkü bu, her şeyin daha da karmaşık bir hal almasını istemiyorsunuz.

HOROZ

İnsanlar önceden söyledikleri şeylerin, şimdi aksini iddia ediyorsa, kişisel bir tartışmaya girmeyin. Sadece bun yaptıklarının farkında olduğunuzu belirtin.

KÖPEK

Çevrenizdekiler, kısmen doğru olan bazı söylentileri sizinle paylaşacak. Dedikodu yapan biri değilsiniz. Doğal olarak bu saçmalıklara katlanmayacaksınız. Sakinleşin ve bunların sadece söylenti olduğunu hatırlayın…

DOMUZ

Etrafınızdaki insanların büyüttüğü kadar dramatik olmayan bir konu var. Aklı başında davranışlarınızla bir yaygara çıkarmalarına gerek olmadığını gösterebilirsiniz. Sakin kalmanın her şeyi yoluna sokacağını biliyorsunuz.