31 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

31 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bugün çözülmesi zor olan bir durumla karşılaşabilirsiniz. Normalde, bir sonraki adımı nasıl atmanız gerektiğini sezebiliyorsunuz. Belki de günü bir adım geriye çekilerek, çözümü iyice değerlendirmeniz doğru olabilir.

BOĞA

Beklentilerinizi yüksek tutarak kendinize çok fazla yüklenmemelisiniz. Daha pozitif olmaya çalışarak neler başardığınızı düşünmelisiniz.

KAPLAN

Kaplan burcu kişiliğiniz anın heyecanıyla bazı şeylere hemen girişmenize neden olur. Ancak bugün adım atmadan önce dikkatlice düşünmenizi gerektiren ve sizin için çok da doğru olmayan konuları fark etmelisiniz.

TAVŞAN

Size gelip derdini anlatan insanlara yardımcı olabilmek için empati yapıp, kendinizi onun yerine koyarak düşünmeniz gerekir. Ancak kendinizi buna mecbur hissetmemelisiniz.

EJDERHA

Neyi nasıl anladığınız konusunda oldukça kararlısınız ve kimseyle uzlaşacak ruh halinde değilsiniz. Gerçi siz ortada bir şey olduğunu düşünmüyorsunuz.

YILAN

Mizah duygunuzu yitirdiğinizi hissediyorsunuz. Ancak endişelenmeyin, bugünün Maymun burcu enerjisi gülme yetinizi geri kazanmanıza yardım edecek.

AT

Sakin olmak genellikle doğru bir davranıştır. Bugün, karamsar insanlarla uğraşırken de sakin kalmayı başarabileceksiniz.

KEÇİ

Planlarınızla ilgili şüpheleri olan kişiler var. Bazı endişeleri hiç de yersiz değil. Söyleyeceklerini dinleyip onlarla iletişim kurun. Fikirlerinizi anlamamış olmaları tamamen sizin suçunuz.

MAYMUN

Bazen beklenmedik şeyler hoşunuza gidebilir. Sorunların üstesinden geleceğinize inanın. Herşeyi planlayamayacağınızı biliyorsunuz. Bu yüzden ani gelişen durumları da işin bir parçasıymış görün.

HOROZ

Dürüst olmakla ilgili bir problem yok, ancak hem dürüst olup, hem de kibar olmanın zorluğunu görüyorsunuz,  gerçekler insanların canını yakabiliyor.

KÖPEK

Baş belası olduğunu düşündüğünüz kişilerin size yardımı dokunmaya başladı. Şimdi onları tamamen farklı bir açıdan değerlendiriyorsunuz. Bazen insanların iyi yanlarını hemen göremeyebilirsiniz.

DOMUZ

İnsanlarla iyi ilişkiler içinde olmak adına harcadığınız zamana değer. Gözlemleyip işlerine karışmadan belli işleri kendi yöntemleriyle yapmaları için fırsat vermelisiniz.