30 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

30 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

İnsanların gergin olduğu anlara dikkat edin. Söylediklerinizi yanlış anlamaları, ortamdaki gerginliği daha da tetikler. Agresiflikleri sizi kışkırtıyor. Yapılacak en iyi şey, hiçbir söz ya da davranışı kişisel olarak algılamamaktır.

BOĞA

Şu an, yapmanız gereken her şeyi kontrol altında mı tutuyorsunuz? Dikkat etmeniz gereken başka noktalar olabilir. Ortaya çıkan her sorunla baş edebileceğinize dair kendinize güvenin.

KAPLAN

Bazı konuları tekrar deneyerek ekstra çaba harcamalı mısınız? Yoksa yenilgiyi kabul edip gitmenin zamanı geldi mi? Kaplan burcu kişiliğiniz kolay kolay pes etmez. Ancak bazen de ısrarla devam etmek faydasızdır.

TAVŞAN

İnsanların yaptıklarıyla çok fazla ilgilenmeyin. Fark edilmek için biraz tantana çıkarsalar da, aldanmayın. Elinizdeki işi yapmaktan mutluysanız, zaten etrafınızdakilerin söyledikleri ya da yaptıkları dikkatinizi çekmez.

EJDERHA

Algılarınız o kadar açık ki, yolda yürürken yanınızdan geçen insanların konuşmalarını bile duyuyorsunuz. Bu da, kendi işinize odaklanmanızı engelliyor. Çok rahatsızsanız, bir uzman yardımı alabilirsiniz.

YILAN

Üstesinden gelmeniz gereken birçok mesele var gibi görünüyor.Bir an önce yarım kalan işlerinizi tamamlayıp önünüze bakın. Kafanızda bazı fikirler ve bunlara dayalı planlar var. 

AT

Arkadaşınızın bilmek istediği her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz. Bu konuda konuşmak istemediğinizi kibarca belirtebilirsiniz.

KEÇİ

Belirli insanların yapmak istedikleri şeyleri gerçekleştirmesi için daha çok teşvik edilmeye ihtiyaçları olabilir. Keçi burcu kişiliğiniz hedefleriyle ilgili sorumluluk sahibidir. Bir şey yapacağını söylediyse, onu mutlaka yapar.

MAYMUN

Bazı şeyleri ne kadar çok başarmak istediğinizin bir önemi yok. Sadece doğru zamanı beklemeniz gerekiyor. Ancak hırsınız buna engel oluyorsa, ilerlemeye çalışmadan önce elinizdeki verileri yeniden planlamanız gerekiyor.

HOROZ

Yarışmayı ciddiye alıyorsunuz, ancak çekişmeleri çok fazla önemsemenize gerek yok. Şans yanınızda olduğunda kazanmak çok kolaydır. Kalan zamanlarda da karşınızdakinin kazanmasına izin vererek stresli bir hayat yaşamamayı tercih edebilirsiniz. 

KÖPEK

Zor bir problemin üstesinden gelebileceğinize dair kendinizden emin olsanız da, çok çalışmaya hazır olmanız gerekiyor. Hiçbir şeyi ertelememeye dikkat edin.

DOMUZ

İnsanların değiştirmesi gereken planlar aklınızdakileri de etkileyebilir. İlk tepkiniz, içinizdeki öfkeyi az da olsa söndürdü. Ancak bu tavır, değişmesi gerekenlere engel olamayacak.