3 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

3 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Çevrenizdekiler kasıtlı şekilde ayak bağı olmuyor. Art niyetli olmadıklarını anladığınızda yumuşayacaksınız. Bazı insanlar hareketlerinin çevresinde yarattığı etkinin farkına varmaz.

BOĞA

Bir karar vermek üzere olan insanların kafasını karıştırmayın. Hatta sizden tavsiye isteseler bile, onları etkilemek istemediğiniz için yardım edemeyeceğinizi söyleyebilirsiniz.

KAPLAN

İnsanlara fırsat verdiğinizde ortaya çıkan yaratıcılık sizi şok edebilir. Bu zamana kadar her şeyi tek başınıza yapmış olmaktan pişmanlık duyacaksınız.

TAVŞAN

Son olaylar karşısında olur olmaz endişeler duymaya başladınız. Güven sorunuyla baş etmelisiniz. Var olmayan bir problemi büyütmeniz anlamsız. 

EJDERHA

Ejderha burcunuzun bir yanı, verdiği sözden dönmekten hoşlanmıyor. Diğer yanı da, yapması gereken şeyi yapmanın doğru olduğunu düşünüyor.

YILAN

Yakın bir arkadaşınızın size derdini anlatması, sizden bir şey beklediği anlamına gelmez. Bu yüzden insanlardan kaçmanıza gerek yok.

AT

İlgi alanlarınız mı azaldı, yoksa yaşlandınız mı? Önceden keyif alıp şimdi hoşunuza gitmeyen aktiviteler var. Daha çok dinlenmek istiyorsunuz.

KEÇİ

Haklı olduğunuz bir konuda ısrar etmek yerine, haklılığınızı görmelerini sağlayacak başka yollara başvurmak daha akıllıca olacaktır.

MAYMUN

Hedefinize doğru ilerlerken kaçmanız gereken gizli tuzakların farkındasınız. Herhangi bir tuzağa hazırlıklı olarak yürümeli ve kendinizi göstermelisiniz.

HOROZ

Üstünlük kurma gibi saçma oyunlara karşı dikkatli olun. Sahip olduğu şeyleri başkalarına anlatan insanlar vardır. Neyi kanıtlamaya çalıştıklarını merak edersiniz

KÖPEK

İyi huylu ve yufka yürekli olduğunuz için, çevrenizdekilerin tüm angarya işleri size yüklemesine izin vermeyin.

DOMUZ

İnsanların dırdırcı ve huysuz ruh hallerinden kaçınabilirsiniz. Böyle kimselerin olduğu ortamlardan uzak durmaya çalışın.