3 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

3 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Bugün ortam şenlenecek. Yeni başlamak istediğiniz işler için mükemmel bir gün. Önce ne yapmak istediğinizi dikkatlice düşünmeli ve karar vermelisiniz.

BOĞA

Geçmişe fazla kafa yoruyorsunuz. Keşkeleriniz ve farklı yapmış olmayı dilediğiniz şeyler var, ancak bunları dert ederek ilerleme kaydedemezsiniz. 

KAPLAN

Oldukça acımasız yorumlar yapıldığını düşünüyorsunuz. Bu dedikoduları yayan insanların her şeyin gerçeklik payını araştırmaları gerektiği hususunda uyarmalısınız.

TAVŞAN

Anlaşmak, karşılıklı fedakarlıktan geçer. Bir ilişkide taraflar eşit şekilde özveride bulunmuyorsa, eninde sonunda bir sorun çıkacaktır.

EJDERHA

İşin içinden çıkamadığınız durumlarda yardım isterseniz düğümlerin çözülmeye başladığını göreceksiniz. Kendinizi geliştirmenin farklı yolları olabilir, biraz araştırmacı olun.

YILAN

İnsanoğlu hep daha fazlasını ister. Yılan burcu kişiliğiniz tamahkâr olduğunu düşünürdü, ancak bu aralar doymadığını fark ediyor. 

AT

Bugün, normalden daha fazla güvenmekten korkmayın. Güvenilir olduklarını kanıtlamaları için insanlara bir şans vermek gerekir.

KEÇİ

Basit bir karar olarak değerlendirdiğiniz konularla boşa uğraşıyorsunuz demektir. Aslında içten içe almak istediğiniz kararın ne kadar önemli olduğunun farkındasınız ama nedense bu hissinizi dışarı vurmuyorsunuz.

MAYMUN

Bugünün enerjisi, aşkta beklediğiniz şansı bulmanızı sağlayacak. Bu yüzden tanıştığınız yeni insanlara karşı kendiniz gibi olun ki, şansı değerlendirebilesiniz.

HOROZ

Gergin anlara dikkat edin. İnsanlarla herhangi bir şey için tartışacak modda değilsiniz. Ancak karşınızdaki kişiler bu konuda sabrınızı zorlayabilir.

KÖPEK

Kendinize vakit ayırırken bazı işleri de ertelemiş olursunuz. Bunu göze almaktan korkuyorsunuz, ancak bir şekilde de dinlenmeniz gerekiyor.

DOMUZ

İnsanların sinir bozucu davranışları, sizi kışkırtacak. Ancak unutmayın ki kendi cevaplarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Onlara aynı tavırla karşılık vermeyin, sakin kalın.