3 Aralık Salı - Günlük Çin Burçları

3 Aralık Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Hatalı olduğunu kabul etmek, cesaret ister. Çoğu insan hata yapmamış gibi davranır ve kimsenin bunu fark etmediğini düşünür. Dürüst olup hatayı düzeltmenin daha mantıklı olduğunu biliyorsunuz.

BOĞA

Bugün garip kişiliklerin üstesinden gelebilmek için mizah duygunuza başvurmanız gerekecek. Beklenilen tepkileri vermediğiniz için sıradan bir karakter olmadığınızı anlayıp tuhaf davranmaya bir son verecekler.

KAPLAN

İnsanların sizi yanlış anlayacağını düşünerek, sürekli açıklama yapıyorsunuz. Aslında niyetiniz çok açık. Bu konuda sizi hatalı bulan insanlar, aynanın karşısına geçip öz eleştiri yapsın.

TAVŞAN

Yakın bir arkadaşınız, aldığınız kararların doğru olmadığını söyleyebilir. Bu sadece onun bakış açısı. Size göre doğru olanı yaptığınızı kanıtlayabilirsiniz.

EJDERHA

Bir iş yaparken hızlı olan yolu tercih etmelisiniz. Yine de bunun doğru yol olup olmadığını merak ediyorsanız, biraz sabırlı olmalısınız.

YILAN

Dikkat dağıtan olaylardan uzak durmak için bilinçli bir seçim yapın. Dikkatinizi, gerçekten önemli olan işlere vermeniz gerekebilir. Bugün, ertelendiğinde sorun yaratmayacak olan mevzuları belirlemeli ve ikinci sıraya yerleştirmelisiniz.

AT

Hayatınızdaki sevgi dolu ilişkilerin önemini, geç de olsa kavradınız. Önceki pişmanlıklarınızı bir kenara koyup, hak edene gereken değeri vermekten çekinmeyin. 

KEÇİ

İşleri organize etmek, kendinizi kanıtlamanız açısından önemlidir. Farklı insanların farklı becerileri vardır, dolayısıyla bir ekibi organize etmek o kadar da kolay bir iş değildir.

MAYMUN

Önceden dost olduğunu sandığınız insanların, çok da sağlam bir destek kaynağı olmadıklarını fark edeceksiniz. Aksine tam olarak tanımadığınız insanlar, günü kurtarmanızı sağlayabilir.

HOROZ

Sizden faydalanmaya çalışan insanlar olduğunu hissediyorsanız, bunu yapmalarına kesinlikle izin vermeyin. Onları, yaptıklarının yanlış olduğunu düşünmeye sevk etmelisiniz.

KÖPEK

Bütün planlarınızı ve yapılması gereken yenilikleri gözden geçirmenin tam zamanı. Çünkü bu ay gerçekleşecek olan etkinlikler yüzünden bütün programınız zaten bozulacak.

DOMUZ

Konuşmaktan kaçındığınız konular çığrından çıkmış durumda. Devreye girmenin ve vaziyeti nasıl toparlayabileceğinizi düşünmenin tam zamanı. Ancak kalıcı çözümler araştırmalısınız.