29 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

29 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Önünüze çıkan fırsatı tepmemek için hemen kabul edin, detaylarıyla sonra ilgilenirsiniz. Ancak hemen bir cevap vermezsiniz, elinizden kaçabileceğini biliyorsunuz.

BOĞA

Telaş içinde hemen konuşmaya çalışmak akıllıca olmayabilir. Önce dinleyip insanları gözlemleyerek, gereksiz uzun tartışmalardan kaçabilirsiniz. Bazen yorum yapmamak, en iyi değerlendirmedir.

KAPLAN

Derdini paylaşmak isteyen kişilere biraz sempati gösterebilirsiniz. Profesyonel bir destek veremeseniz de, sorunlar karşısında kendi uyguladığınız yöntemleri onlarla paylaşabilirsiniz. 

TAVŞAN

İkna ve inandırıcılık kabiliyeti yüksek olan kişilerle baş etmek zordur. Verdikleri tavsiyelerin kendilerine değil size uygun olması gerektiğini hatırlatmalısınız.

EJDERHA

Gereksiz konularda ağız dalaşına girmekten kaçının. Doğru olup olmadığını bilmediğiniz dedikodular yüzünden gerilmeyin. 

YILAN

Bugün yaşanacak olaylarda rol almamaya dikkat edin. Agresif bir ruh haliniz yok. Ancak insanların gelip bir şekilde sizinle kavga etmeye çalışmalarını engelleyemezsiniz.

AT

Bugün çevrenizdeki insanların asabiyeti, sizin de canınızı sıkacak. Başa çıkmak zorunda olduğunuz kişilerden değil, kendi duygu ve tepkilerinizden sorumlusunuz.

KEÇİ

Gönülsüz olduğunuz bir işi iyi yapamazsınız. Sizi ilgilendirmediğini düşündüğünüz mevzulardan uzak durmalısınız. Böylece kimseye laf anlatmak zorunda kalmazsınız.

MAYMUN

Aklınıza parlak fikirler gelse de, bunları uygulamaya geçirmek, sandığınızdan daha fazla zaman ve çaba gerektirebilir. Çünkü bilmediğiniz sularda yüzmeye çalışıyorsunuz. 

HOROZ

Bazı şeyleri söylememek için kendinizi tutuyorsunuz. Konuşmadan önce bir kez daha düşünmek gerektiğine inanıyorsunuz. Düşündüklerinizi, insanları kırmadan ifade etmenin yolunu arıyorsunuz.

KÖPEK

Bugün aksiliğiniz üzerinizde. Sebeplerini biliyorsunuz ve birine, içinizi dökmeye ihtiyacınız var. Güvenebileceğiniz biriyle konuşmak için doğru zamanı kollamalısınız çünkü bu size iyi gelecektir.

DOMUZ

Sizinle aynı işi yapmak için farklı bir takım sebepleri olan insanlar var. Motivasyonlarını anlayabildiğinizde, niçin farklı bir yaklaşım içinde olduklarını da anlayabilirsiniz. Kendi yönteminizi kullanın ve sizi vazgeçirmelerine izin vermeyin.