29 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

29 Haziran Pazartesi -  Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Yaşadığınız tartışma ile bir yere varılamayacağını hissettiğinizde, daha fazla konuşmak yerine, insanların olaya hangi açıdan baktıklarını anlamaya çalışın.

BOĞA

İnatçı olduğunuzu söyleyen insanların bu tavrının küstahlık olduğunu düşünüyorsunuz. İnat olarak nitelendirdikleri davranışlarınızın, haklı sebepler için gösterdiğiniz azim olduğunu anlayacaklar.

KAPLAN

Bazı şeyler yolunda gitmediğinde, hemen işinizin zor olacağını düşünmeyin. Bu kolayca üstesinden gelebileceğiniz küçük bir sorun da olabilir. Çıkmaza girdiğinizi düşünmek yerine çözüm odaklı düşünün.

TAVŞAN

İnsanları kıskanmanın, zaman ve enerji kaybı olduğunu fark etmiş olabilirsiniz, ancak insanlar dünyaya kıskanç gözlerle bakmaya devam edecek. Çok fazla şey başarabileceklerini ve bunlara odaklanmaları gerektiği hakkında onları teşvik edin. Kapasitelerini anlamalarına yardım edin.

EJDERHA

Bugünkü yenilikler sizi epey heyecanlandıracak, ama acaba ilerleyen günlerde de aynı şeyleri hissedecek misiniz? Gerçekten ne yapmak istediğinizi dikkatlice düşünün. 

YILAN

İnsanlar sizden bir şey saklıyor. Ancak yine de bazı konuların perde arkasından emin olmadığınızda görüneni kabul etmek zorunda kalırsınız.

AT

At burcu kişiliğiniz, başarıya ulaşmak konusunda oldukça içgüdüsel davranıyor. İçinizde, bugünün doğru zaman olmadığına dair bir his var. Bu şüphe, aslında size bir şeyler anlatmaya çalışıyor.

KEÇİ

Bu hafta başarmak istediklerinizi düşündüğünüzde, önceliklerinizi belirlemenin ve gelecek birkaç günü planlamanın size yardımı dokunucaktır. Böylece daha büyük planlar da yapabilirsiniz.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğinizin doğalı, kendisiyle tartışan insanlara karşı direnç gösterir. Ancak farklılıklarınızı soğukkanlı bir şekilde konuşabilmek istiyorsunuz. Düşüncelerinizde bazı uyuşmazlıklar olsa da, paylaşılan bütün fikirlerin işe yarayabileceğinin farkındasınız. 

HOROZ

Bir şey söylememeyi tercih edeceksiniz, çünkü karşınızdaki insanın söyleyeceklerinizi duymak istemediğinin farkındasınız. Ancak sorunlarla yüzleşecekleri için açık olmalısınız. Bundan hoşlanmayacakları için de sizinle tartışmaya çalışacaklardır. Yine cevap vermemeyi tercih edebilirsiniz.

KÖPEK

Köpek burcu kişiliğiniz uysaldır ve sadece sakin bir hayat geçirmek için insanlarla iyi anlaşmak onu mutlu eder. Bugün sizin için en önemli olan şeyi yapmak isteyebilirsiniz. Önceliklerinizi belirlediğinizde işiniz daha da kolaylaşır.

DOMUZ

Tecrübelerden ders aldığınızı fark ettiğinizde, yaptığınız hataları atlatmak daha da kolaylaşacak. Kendinizi affedin, çünkü ilk seferinde her şey doğru olmayabilir. Bazen hata yapıp tekrar deneyerek bir sonraki adımınıza karar verebilirsiniz.