28 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

28 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

İlerleme kaydetmek istediğiniz bir konu var. Ancak şu an bu işe ayıracak vaktiniz yok. Hangisinin daha önemli olduğun a dair bir karar vermek zorundasınız.

BOĞA

Çiçeklerin kokusunu duymak için yavaş hareket etmeniz gerekir. Bazen rüzgarla gelen çiçek kokularını içinize çekebilmek bir lütuftur. Ne geçmişi ne de geleceği düşünün, sadece anı yaşayın.

KAPLAN

Dünya karmaşık bir yer, insan ilişkileri ise ilk başta göründüğünden daha karmaşıktır. Son günlerde biraz tecrübesiz olduğunuzu düşünmek, problemlerin üstesinden gelmenizi zorlaştırabilir.

TAVŞAN

Arkadaşınızın, niçin tüm gerçeği anlatmadığını anlayamıyorsunuz. Kimseyle tartışmak istemiyor olabilir, ancak gerçekleri saklamak durumun daha da kötüleşmesine neden oluyor.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz detaylara fazlasıyla takılan insanlara çok sinirleniyor. Her şeyin mükemmel olması adına durumu kontrol etmeye çalışıyorlar. Ancak siz ana hatlardan ilerlemek istiyorsunuz.

YILAN

Yılan burcu, işine gelmeyen her olaydan kolayca sıyrılabilir. Bir konuyu sadece kendi istediği için tartışır. Kimse ona hatır uğruna bir şey yaptıramaz.

AT

Evdeki sorunları işinize yansıtmamak için her zaman ekstra çaba harcarsınız. Ancak bugün içinden çıkılamayacağını düşündüğünüz bazı sorunlar var.

KEÇİ

Bazı mesajlar vermeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. Bunlar, insanları sizden uzaklaştırabilir, ama yine de söylemeniz gereken şeyleri söylemekten kaçınmayacaksınız.

MAYMUN

Bugün dikkat dağınıklığı yaşamanız şaşırtıcı değil. Yapılması gerekenleri düşünüyor ve üstesinden geleceğiniz her şey için mücadele etmek zorunda olduğunuzu fark ediyorsunuz.

HOROZ

Çok yoğunsunuz ve bunun farkında değilsiniz. Canınız çıkana kadar çalışmak, hayattan keyif alamamanıza neden olur.  

KÖPEK

İhtiyacı olana yardım etmekten mutluluk duyuyorsunuz. Ancak sizi idare ediyormuş gibi görünmelerinden hoşlanmıyorsunuz. Bu rahatsızlığınızı dile getirin.

DOMUZ

Başkası tarafından verilen bir karara katılarak mutlu olabilirsiniz. Ancak durumun, aslında sizi ilgilendirmediğini, sadece kararı verenin çıkarına olduğunu anladığınızda bozulmamalısınız.