27 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

27 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Etrafınızdaki insanlar aceleci olmayan bir tutum sergilediklerinde, siz yaptığınız işi hızlandırmanın yollarını aramaya girişiyorsunuz.

BOĞA

Bazen niçin sinirlendiğinizi bilmezsiniz. Çünkü sebeplerine anlam veremezsiniz. Böyle durumlarda biraz rahatlamak için kendinize izin vererek, sinirinizin yavaş yavaş geçmesini beklemelisiniz.

KAPLAN

Büyük hedefler koymak ile başaramayacağınızı bilerek körü körüne hırslanmak arasında ince bir çizgi vardır. Hedeflerinize ulaşmak için imkanlarınızı çok fazla zorlamamalısınız.

TAVŞAN

Etrafınızdaki insanlar her şeyi kendi yöntemleriyle yapmaktan hoşlanıyor. Ancak bazı işler daha önce başka yöntemlerle de yapıldı ama yeni yollar denemek herkesi endişelendiriyor.

EJDERHA

Çoğu Ejderha burcu kişiliği, başkasının bakış açısına bel bağlamaktansa, kendi düşüncelerini şekillendirmeyi tercih eder. Bugün, bir konuyla ilgili, çevrenizdeki insanların sizden daha fazla şey bildiklerini fark edeceksiniz.

YILAN

Zor bir insan olduğunuzun farkındasınız, ancak bunu kasıtlı olarak yapmıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bazı düşüncelerine katılmadığınız için mutsuz. Onlarla konuşun.

AT

At burcu kişiliğiniz bağımsız olarak çalışmayı sever. Ancak bazı işlerin takım çalışması gerektirdiğini de kabul etmelisiniz. Uyumlu olmaya çalışın.

KEÇİ

Yakın bir arkadaşınıza, dargın olmanıza ragmen, samimi ve içten davranmanız gerekiyor. Dolayısıyla aranızdaki gerginliği daha önce başkalarına anlatmadığınızdan emin olun.

MAYMUN

Arkadaşınız size uzun bir hikaye anlatıyor. Belki de abartıyor. Ancak niyeti kesinlikle sizi yanlış yönlendirmek değil.

HOROZ

Bazen dolaylı sorular, direkt cevap almanızı sağlayabilir. Hassas soruları, kimsenin hislerini incitmeden nasıl sorabileceğinizi dikkatlice düşünerek hareket edin.

KÖPEK

İnsanlara ders vermek için harekete geçmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Şanslarını zorladıklarının farkındalar. Bugünün, yanlarına kâr kalmayacağını tahmin ediyorlar.

DOMUZ

İnsanların hakkınızda yaptıkları konuşmalara kulak tıkayın. Bu konuşmalar motivasyonunuzu olumsuz etkileyebilir. Özellikle sevdiğiniz insanlar sizi hayal kırıklığına uğrattığında toparlanması zor olur.