27 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

27 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Kendinizi nasıl hissettiğinizi, yakınlarınızın bilmesine izin vermeniz gerekiyor. Belki de keyfinizin yerine gelmesine yardımcı olurlar.

BOĞA

Bugün yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacağınız bir yere gidin ve düşüncelerinizi paylaşmanın tadını çıkarın.

KAPLAN

Size ait olanlar, ne olursa olsun dönüp dolaşıp geri gelir. Bile bile fırsat kaçırmanın doğru olup olmadığından emin değilseniz, hislerinize güvenin.

TAVŞAN

Çevrenizdeki insanların sır tutup tutamayacağını merak ediyorsunuz ve bunu test etmek istiyorsunuz. Ancak onları denediğinizi anlarlarsa kırılabilirler.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz bazen dayanamıyor ve sınırlarını zorlamak istiyor. Üstelik çevresindeki insanlardan destek görmediği zamanlarda bile fazlasıyla ileri gidebiliyor.…

YILAN

Apaçık bir ikilemi iyice analiz ettiniz mi? Cevabınız 'hayır' ise bir an önce harekete geçmelisiniz.

AT

At burcu kişiliğiniz, insanlar üzerinde iyi bir etki bırakmaktan hoşlanır. Çevrenizdekilerin gözünde bir numara olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ancak aşırıya kaçmaktan vazgeçin.

KEÇİ

Bugünkü hikayenin taraflarından biri size bir şey anlatırken diğeri başka şeyler anlatıyor. Gerçekler, karmaşık olabilir. Olaylara farklı yönden bakılması konusunda ısrar etmek her zaman işe yaramaz ve uzlaşmak zorlaşır.

MAYMUN

Mümkün olduğu kadar çabuk karar vermelisiniz. Ancak doğru kararlar hızlı alınmaz. Elde edeceğiniz sonuçlarla ilgili olumlu düşünmek için gereken zamanı ayırın ve her şeyi iki kez kontrol edin.

HOROZ

Etrafınızdaki insanlara karşı biraz dikkatli olmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak bugün onlarla sohbet ettiğinizde hiç de önlem alınması gereken insanlar olmadığını fark edeceksiniz.

KÖPEK

Ağzı sıkı insanların ne sakladığını hep merak etmişsinizdir. Ancak yine de kendi işinize odaklanmanız gerektiğinin bilincindesiniz.

DOMUZ

Bugün, insanların içinde bulunduğu berbat ruh hali için yapabileceğiniz bir şey yok. Bazen öncelikle kendi ruh sağlığınızı düşünerek, moralinizin bozulmamasına dikkat etmeniz gerekir.