27 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

27 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Sözünü bir kez tutmayan insanlara güvenmiyorsunuz, çünkü artık verdikleri hiçbir sözü tutmayacaklarından endişeleniyorsunuz. Bunu yüzlerine karşı söylediğinizde pek memnun olmayacaklar.

BOĞA

Problemleri derinlemesine düşünmenin size daha fazla şey kazandırmayacağını fark ettiniz mi? Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için bir adım atmanız ve bir yerden başlamanız gerekiyor.

KAPLAN

Planlarda bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak çevrenizdekiler bazı şeylerin ısrarla aynı şekilde kalmasını istiyor. Orta yolu bulmaya çalışmalısınız.

TAVŞAN

İkna gücü yüksek olan bir arkadaşınız, fikrine katılmanızda ısrar ediyor. Hâlâ belli tereddütleriniz olsa da son günlerde ona katılma konusunda heveslisiniz.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz yapmak istediği şeyleri çok fazla düşünür. Ancak daha önemli olan nokta da yapmaya karar verdiğiniz işe bir an önce heyecanınızı kaybetmeden başlamaktır.

YILAN

Size yardım edeceğinden emin olduğunuz kişiler var. Ancak yine de kibarca yardım talep etmelisiniz. Etrafınızdaki insanlar sizi tanıyor olsa da, aklınızdan geçenleri bilemezler.

AT

Size yardımı dokunan insanlarla kavga etmemeye özen gösterin. Bugünkü gibi bir günde, At burcu kişiliğinizin tartışma çıkarmaması bir  mucize olacaktır. Ama sabırlı olmak size kazandırır.

KEÇİ

Güne pozitif bir ruh haliyle başladığınızda, çok fazla şey başarabildiğinizi göreceksiniz. Bu da sizi cesaretlendirecek…

MAYMUN

Ne kadar donanımlı olduğunuza bakıldığında, işleri halletmek adına çok da hazır olmadığınız görülüyor. Ancak vaktinizi düzenli bir şekilde kendinizi geliştirmeye harcarsanız, yakında küçük adımların sizi nasıl başarıya götüreceğini göreceksiniz.

HOROZ

Bir şeyler organize ettiğinizde, her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Bugün, küçük detayları gözünüzden kaçırmadığınıza emin olun. Büyük resme bakın, o zaman üstesinden gelmeniz gereken en önemli şeyin ne olduğunu göreceksiniz.

KÖPEK

Alçakgönüllü olmanın sırası değil. Hakettiğiniz yerlerde olmadığınızı düşünüyorsunuz ve bunu üstlerinize bir şekilde açıklamanız gerekiyor. Basamakları tırmanmak, gerekli donanımla beraber, stratejik davranmayı da gerektirir.

DOMUZ

Bazı insanlar, vereceğiniz kararlarda sizi aceleci davranmaya itiyorsa, bu denli acele etmelerinin nedenini öğrendikten sonra düşünmek için zamana ihtiyacınız olduğunu açıkça belirtin.