27 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları

27 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Kendinizi nasıl hissettiğinizi, yakınlarınızın bilmesine izin vermeniz gerekiyor. Belki de keyfinizin yerine gelmesine yardımcı olurlar. 

BOĞA

Bugün yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacağınız bir yere gidin ve düşüncelerinizi paylaşmanın tadını çıkarın.

KAPLAN

İnsanlar, canlarını sıkan konular hakkında konuşmak ister ancak sohbete başlamak zor olur. Karşı karşıya kaldığınız zorluklardan ya da üstesinden gelmek zorunda olduğunuz problemlerden bahsederek size açılmalarını sağlayabilirsiniz.

TAVŞAN

Cevaplanması zor olan bir soruyla boğuşuyor gibisiniz. Bugün bir cevap bulmak için ihtiyacınız olanı öğrenebilirsiniz. Bazen istediğiniz bilgiyi elde edebilmek için sadece sormaya devam etmeniz ve sabırlı olmanız gerekir.

EJDERHA

Geriye baktığınızda ne kadar ilerlediğinizi anlayabilir misiniz? Konuyla ilgili ilerleme kaydederken kendinizi baskı altında hissetmenize gerek yok. Bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek neyi ne zaman yapacağınızı anlayacaksınız.

YILAN

Zor bir insan olduğunuzun farkındasınız, ancak bunu kasıtlı olarak yapmadığınızı da biliyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bazı düşüncelerine katılmadığınız için mutsuz.

AT

Yakın çevrenize kulak verin. Yalnızca söylediklerini değil söylemediklerini de düşünün. Önyargılarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Düşüncelerini ciddiye alın ve durumun artı ve eksilerini değerlendirin.

KEÇİ

Sesinizi duyurmak için sert bir tutum takınmak zorunda değilsiniz. Tartışılan konuyla ilgili bir çözüme varılmadığında, zaten size gelip fikrinizi soracaklardır. Ancak iş işten geçti diyerek gereksiz tavırlar sergilememelisiniz.

MAYMUN

Eski olarak değerlendirdiğiniz problem ya da konuları tekrar gözden geçirebilecek bir ruh hali içinde değilsiniz. İnsanlar, geçmişi düşünmektense, ileride neler olacağıyla ilgili konuşmak istiyormuş gibi görünüyor.

HOROZ

Konuşmak istediğiniz hassas bir konu var. Doğru anı beklemek, iyi fikir gibi görünebilir. Ancak daha ne kadar beklemeniz gerekiyor? Bugün, herkes yeterince sakinse, konuşmanın tam zamanı. Konuyu gündeme getirme girişiminde bulunmalısınız.

KÖPEK

Bütün detayları incelediğinizden emin olmak istiyorsunuz. Biraz daha dikkat göstererek konunun üzerine gidebilirsiniz. Böylece kimse, özensiz çalıştığınızı söyleyemez.

DOMUZ

Arkadaşınızı, biraz daha dikkatli ve detaylı plan yapması konusunda uyarmak istiyorsunuz. Ancak yapması gerekenleri de tam olarak söylemeden düşünmesini sağlamalısınız.