27 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

27 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bazı şeyleri kendinize saklıyorsunuz. Bu kez neye sinirlendiğinizi biraz daha açık bir dille anlatmalısınız. Bunu konuşmak, hiçbir şeyin düşündüğünüz kadar korkutucu olmadığını anlamanızı sağlayacak.

BOĞA

Sizden büyük insanların bile sağduyudan yoksun olduklarını fark ediyorsunuz. Bazı şeylere sizden daha yakın olabilirler çünkü deneyimliler ama siz de neleri gözden kaçırdıklarını anlamak için olaya objektif bir bakış açısıyla bakıyorsunuz. Birlikte güçleniyorsunuz, ekip olmalısınız.

KAPLAN

İnsanların, size göre önemli olan bazı konulara hiç değinmediğini fark ettiğinizde, soru sorup dikkatlerini çekebilirsiniz. Gözden kaçanlara işaret ederek, herkesin verimli olmasını sağlayabilirsiniz.

TAVŞAN

Yapacak çok fazla işiniz olduğunu ve tamamını bitiremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Ne kadar zamanınız olduğunu sormaktan çekinmeyin. Çünkü buna göre öncelik sıranızı belirleyebilirsiniz.

EJDERHA

Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için mi böyle bir kişiliğe mi bürünüyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar, görünen yüzünüzün altında başka şeyler olduğunu biliyor.

YILAN

Yakın bir arkadaşınız aslında sizi dikkatlice dinledi. Ancak siz, söylediklerinizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Biraz zamana ihtiyacı olabilir. Sevdiğiniz kişileri idare etmeniz gereken zamanlar vardır, ona karşı biraz sabırlı olun.

AT

Siz, insanları çabucak affediyorsunuz, ancak çevrenizdeki insanlar ufak bir hatada bile size kin besliyor. Bu kişileri, bağışlayıcı olmaları konusunda teşvik etmeye çalışın ama bu işe yaramazsa, onlardan uzak durmalı ya da en azından aranıza net bir mesafe koymalısınız.

KEÇİ

Bazen göreceğiniz tek şey, size doğru atılan küçük bir adımdır. Bu adıma karşılık vermemek ise kırıcı olabilir. Biri size doğru olumlu bir adım attığında bunu fark ettiğinizi belli ederek, siz de olumlu bir adımla karşılık verdiğinizde, aranızda hiç beklemediğiniz güzellikte bir iletişim kurulabilir.

MAYMUN

Yapmaya niyetlendiğiniz birçok şey var, ancak hala bu yönde bir adım atmış sayılmazsınız. Yeniden zaman planlaması ve yapılacaklar listesinin düzenlenmesi gerekiyor. Harekete geçmelisiniz.

HOROZ

Bir yandan iç güdülerinize güvenirken, diğer taraftan da insanların söylediği şeyleri dikkate alın. Bazı durumlarda, düşüncelerinizi eleştirerek, hata yapmadan önce sizi uyararak, gözünüzü açabilirler. Ancak, aklınızdan geçenleri paylaşmazsanız, böyle bir yardım alamazsınız.

KÖPEK

Bazen seçenekleri uzun uzadıya düşünmek gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak ne kadar düşünürseniz düşünün en doğru davranışın ne olduğuna dair net bir fikriniz olmayabilir. Bu kez hislerinize güvenmelisiniz…

DOMUZ

Bazı insanların sizden daha akıllı olduğunu kabul etmeniz gerekebilir. Ancak karşınıza çıkan fırsatlar söz konusu olduğunda, onları fark edip değerlendirmede onlardan daha yetenekli olduğunuz belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor.