26 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

26 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Bir sonraki adımınızdan eminsiniz ve kimsenin fikrinizi değiştirmesine izin vermeyeceksiniz. Sizin için önemli olan sadece, yapacağınız düzenlemeleri birisiyle konuşabilmek.

BOĞA

Psikolojik ve duygusal sorunları olan kişilerle uğraşmak istemiyorsunuz. En iyisinin, onları yalnız bırakmak olduğunu düşünüyorsunuz.

KAPLAN

Güne, güvenilmez davranışlarla başlamak istemiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bu şekilde davrandıkları sürece, siz dahil kimse onlara güvenmeyecektir.  

TAVŞAN

Etrafınızdan yayılan kıskançlığı hissedebiliyorsunuz. O yeşil gözlerini üzerinize dikerek bakmasına engel olabilmek için yapabileceğiniz pek fazla şey yok.

EJDERHA

Fikrinizi birkaç kez değiştirmişsiniz. Tekrar değiştirmeden önce, durumun bütün iyi yönlerini uzun uzadıya dikkatlice düşünmek için kendinize zaman verin. Böylece, aslında ilk tercihinizin doğru olduğunu fark edebilirsiniz.

YILAN

Bazı şeylere dahil olmak size biraz zor gelebilir. Bu hissi dile getirin. Başta iyi niyetle katılmayı planlamış olsanız da düşündükçe, bu davete katılmanızın doğru bir karar olmadığını farketmiş olabilirsiniz.

AT

Şu anda bir takım şeyleri merak ediyorsunuz. Çünkü bildiklerinizde büyük bir boşluk olduğunu hissediyorsunuz, ancak kayıp olan kısmın ne olduğundan ve eksik parçaları nasıl tamamlayacağınızdan emin değilsiniz. Gözlerinizi açık tutun.

KEÇİ

Farklı insanlar, aynı sorulara farklı cevaplar verir. Herkes aynı durumu farklı bir bakış açısı ile kendi deneyimlerine dayanarak yorumlayabilir. Yapabileceğiniz en iyi şey, bütün söylenenleri derinlemesine düşünerek değişik fikirleri değerlendirmeniz.

MAYMUN

Bazı olaylar karşısında kendisi tepki vermeyen insanların sizi dolduruşa getirmelerine izin vermeyin. Bunun için hakimiyetinizi kaybetmemeniz gerekiyor. 

HOROZ

Sizi çileden çıkaran bir durumla karşı karşıya kaldığınızda soğukkanlılığınızı korumak kolay olmuyor. Ancak sinirlenerek bir gelişme kaydedemezsiniz. Sakin kalıp, olanlarla baş edebilmek için en iyi çözüm yolunu bulabilirsiniz.

KÖPEK

Susmanın cevap vermekten daha iyi olduğunu düşündüğünüz zamanlar var. Çünkü sözcükler, geri alınamayacağını açık seçik belirtiyor. Bu yüzden konuşmak istediğinizde bile iki kere düşünmelisiniz.  

DOMUZ

Yakın arkadaşınızın sorununu çözmek zorunda olduğunuzu hissetmeyin. Bir kutu mendille size gelebilir, ancak sadece morale ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz. Ağlayacakları bir omuz olabilirsiniz.