26 Kasım Salı - Günlük Çin Burçları

26 Kasım Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

İçinde bulunduğunuz duruma, şu anda daha olumlu bir gözle bakabiliyorsunuz. Aslında sizi endişelendiren şey olanlar değil, insanların doğruyu söylememesi… Belki de sadece kendi bildikleri kadarını anlatıyorlardır.

BOĞA

Kararsız değilsiniz, sadece karar verilmesi güç bir durum içindesiniz. Sunulan seçenekler arasında çok büyük farklar yok. Sadece bir tercih hakkınız varsa, düşünmek ve en doğru olanı seçmek istiyorsunuz.

KAPLAN

Değişken ve kararsız birisiniz ve bu durumun çoğu insanı nasıl kızdırdığını görebiliyorsunuz. Ancak hayatı kasten zorlaştırmıyorsunuz. Belki de karar vermeye hazır olmama sebebinizi kibarca açıklamanız gerekiyordur.   

TAVŞAN

Hayata pozitif gözlerle bakmak gerektiğine inansanız da, bazılarının fazla iyimser olduğunu düşünüyorsunuz. Bu konuyla ilgili konuşmaktan korkmayın. Durumun potansiyel dezavantajlarına dikkat çekerek daha fazla yardım edebilirsiniz. 

EJDERHA

İhtiyacınız olan yardımı isterken cesur olun. Ancak kimse, kendisine daha önce yardım eli uzatıp vazgeçen insanlardan tekrar iyilik istemez. Keyifle yardım edecek insanların var olduğuna inanın.

YILAN

Bazı şeyleri ertelemektense bir an önce yapmaya başlamanın daha iyi olacağını zaten biliyorsunuz. Başladığınız işi tamamlayamasanız bile, eninde sonunda bir adım atacaksınız. Ancak tereddüt etmenizi gerektiren sebepler de yok değil.

AT

Çevrenizdeki insanlara verdiğiniz tepkilerin önemi yok. Söylemesi kolay olsa da, sakin kalmaya çalışın. At burcu kişiliğiniz hisleri konusunda oldukça hassastır.

KEÇİ

Haftaya dikkatli ve planlı başlamayı seviyorsunuz. Ancak bazı insanlar, ortalık karıştırmaktan hoşlanıyor olabilir. Bu ortamdan uzak durmanız gerektiğinin farkındasınız.

MAYMUN

Herhangi bir duruma, başkasının gözünden bakabiliyor musunuz? Mantığını anlamaya çabaladığınızda, bu şekilde davranmak için geçerli nedenleri olduğunu görebiliyorsunuz.

HOROZ

Kimin yardımı gerekiyor? İnsanlar neye ihtiyacınız olduğunu bildikleri sürece size destek olur. Zaten bugünkü gibi bir Yılan burcu gününde samimiyetsiz bir karşılık almanız pek mümkün değil. 

KÖPEK

Aklınızda sürekli insanların size söyledikleri var. Ancak içten içe kimsenin bu durumu fark etmemesini diliyorsunuz. Herkesin kusurları olabileceği gibi erdemleri de olduğunu unutmayın.

DOMUZ

Çok mantıksız olduğunu düşünseniz de bugün sizinle bir şeyler paylaşmak isteyenleri dinlemelisiniz. Çünkü sahip oldukları bakış açısı bazı olayları daha iyi anlamanıza yardım edebilir.