26 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları

26 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Gerçeklerden emin olmadığınızda, aslı olmayan şüpheler sizi biraz gerebilir. Bu konularla ilgili tartışmaya girmeden önce, doğrulamanız gereken bilgiler var.

BOĞA

Büyük bir fikir ayrılığı yaşanmasa da, ufak değişimler gerginlik yaratabilir. Çünkü bulunduğunuz ortamda herkes bir diğerine rakip gözüyle bakıyor. 

KAPLAN

Açık sözlü olunacak bütün tartışmalara hazırsınız. Ancak insanların böyle bir şeye hazır olmadıklarını hissediyorsunuz.

TAVŞAN

Belli sorunları konuşmaktan çekiniyorsunuz. Çünkü söyleyeceklerinizin ucu birilerine dokunacak diye endişe ediyorsunuz.

EJDERHA

Sizden yardım isteyen kişilere seve seve fikir veriyorsunuz. Ancak nihai sonuca karar vermek bireylere aittir.

YILAN

Kimsenin size karışmasından hoşlanmıyorsunuz. Bugüne kadar her şeyi tek başına hallettiniz. Bundan sonra da bu şekilde devam edeceksiniz.

AT

Bugün herkesin size karşı olduğunu hissediyorsunuz. İnsanları ikna etmek için bir şey yapmanız gerekiyor. Bir yöntem bulsanız iyi olur.

KEÇİ

Eylemin kelimelerden daha etkili olduğunu düşünseniz de, etrafınızdaki çoğu insanın sadece konuştuğunu fark ediyorsunuz.

MAYMUN

Yolunuzu değiştirmeniz gereken anı biliyorsunuz. Vazgeçmesi kolay olmayan bazı alışkanlıklar edinmiş olabilirsiniz, ancak gerektiğinde, duruma göre esneklik gösterebileceğinizi biliyorsunuz.

HOROZ

Güç bir durumun üstesinden gelmeniz gerektiğinin farkındasınız. Bu yüzden sorunla hemen yüzleşmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Ama belki de bu sorun sizin için, düşündüğünüz kadar da zor olmayabilir. 

KÖPEK

İnsanlara şefkatle yaklaşmak konusunda usta olsanız da, bugün, sadece kendinizi sevgiyle beslemeniz gerekiyor. Kendinizin en iyi arkadaşı olun ve ruhunuzu iyileştirin.

DOMUZ

Günün enerjisiyle, uzun süredir kafanızı meşgul eden konuların üstesinden gelmekle ilgili pozitif düşünceler içinde olacaksınız.