26 Ekim Pazartesi - Günlük Çin Burçları

26 Ekim Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Elinizdeki işi devam ettirmek konusunda kararsızsınız. Net olmayan olaylar için en basit taktik beklemek ve görmektir. Önümüzdeki hafta istediğiniz yeni haberleri getirecek.

BOĞA

Boğa burcu kişiliğiniz ne yapacağına karar vermeden önce aklındaki bütün soruları sorar. Çünkü şüphe ettiği hiçbir işe karışmaz.

KAPLAN

Bugün etrafınızda size yardım eli uzatmaktan keyif duyan insanlar var. Kimsenin yardımına ihtiyacınız yokmuş gibi davranırsanız, kimsenin size yardım teklif etmemesine de şaşıramazsınız.

TAVŞAN

Yeni şeyler yapmak için kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Ayrıca eskilerden kurtulup ayağınıza dolanmasına da engel olmalısınız.

EJDERHA

Başlangıçta net ve anlaşılır gibi görünen bir karar, daha sonra karmaşık bir hal alıyor. Bugün zamanınızın çoğu, sorunlar üzerinde düşünmekle geçecek.

YILAN

Son günlerde, arkanıza dönüp baktığınızda, keşkeler yaşıyorsunuz. Ancak zamanı geri alıp, olanları değiştirmeyeceğinizi biliyorsunuz. Bundan sonra konuşmadan önce iki kez düşünmeye dikkat edin.

AT

Bugün yakın arkadaşınız size bazı şeyler söylemek zorunda. Tepki gösterip dikkat çektiği noktalara katılmayabilirsiniz. Tartışmak yerine, söylediklerini düşünüp taşınırsanız iyi niyetini görebilirsiniz.

KEÇİ

Birilerinin fikrini değiştirmeniz mi gerekiyor? Bazen sadece bir yöne doğru bakmaktansa alternatif stratejiler aramak daha akıllıca olabilir. Bunu yaparken sırtınızı yaslayabileceğiniz insanlar var.

MAYMUN

Çevrenizdeki insanların söylemek zorunda olduğu şeyleri dinlemek sizin iyiliğinize. Tam anlamıyla farkında olmadığınız bazı şeyler var. Bunlar hakkında açıklayıcı bilgilere ihtiyaç duyacaksınız.

HOROZ

İnsanlar üstüne vazife olmayan konulara karıştığında takındığınız tavır, diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir.

KÖPEK

Bir şey söylemeyerek sessizliğinizi koruduğunuz zamanlar var. Ancak bir yandan da sessiz kaldığınız ancak bir şey söylemek istediğiniz anlar da mevcut. Bazen her şey konuşmakla ya da susmakla çözülmez.

DOMUZ

Gerçekten parlamak için, yolunuzun üstünde birkaç engel olması gerekir. Çünkü problemler, kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlar olabilir. Sahip olduğunuz alternatif düşünceler, farkınızı ortaya koyacak.