26 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

26 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Sürekli savunma halinde olan insanlarla uğraştığınızda, kendilerini niçin böyle hissettiklerini anlamak istiyorsunuz. Onlarla konuşmak istediğinizi söyleyin. Hikayelerini dinlemek istediğinizi anladıklarında size açılacaklardır.

BOĞA

Fazla dost canlısı insanlar sizi neden huzursuz ediyor? Birşey isteyecekleri için size yanaştıklarını düşünüyor olabilir misiniz?

KAPLAN

Bazı konulara çok fazla dikkat harcamanız gerekmez. Ancak bugün kafanızı meşgul eden önemli sorunlar var. En kısa zamanda üstesinden gelmek sizi rahatlatacak. Bu problemlerin üzerinde durmalısınız.

TAVŞAN

Söylemeniz gerekenlerin, kimsenin duymak istemediği şeyler olduğunu biliyorsunuz. Ancak açık konuşmazsanız bazı komplikasyonlara neden olacaksınız. Tavşan burcu kişiliğiniz insanları incitmeden konuşmaya dikkat eder.

EJDERHA

Her zaman geleceği planlayamazsınız, özellikle beklenmedik olayları engellemek neredeyse imkansızdır. Sadece, yönlendirebilirsiniz. Aniden değişen şartlara adapte olmalı ve yeni planlar yapmalısınız.

YILAN

Gereken yardımı bulabileceğinize inanın. Yılan burcu kişiliğinizin özgüveni yüksektir. Bu bir meziyet olabilir, ancak bazen aradığınız yardım için sadece sormanız yeterli olur.

AT

İnsanların aniden bazı değişiklikler yapmak istemesini anlayabilirsiniz. Sizi sinirlendiren değişiklikler değil, bu değişimlerin sizi nasıl etkileyeceğinin düşünülmemesi oluyor. 

KEÇİ

İnsanların güvenilmez olması sinirinizi bozuyor. Çünkü söz veren insanların size destek olmaması, başkasına güvenerek çıktığınız yoldan geri dönmenize neden oluyor.

MAYMUN

Bugün değişken bir ruh haliniz varsa, verdiğiniz kararların hüsranla sonuçlanmasına şaşırmayacaksınız. U dönüşü yapabilmek için son bir şansınız var. Ama önce biraz yavaşlamalısınız.

HOROZ

Yakın arkadaşınız, haksız çıktığı için zaten yeteri kadar utanıyor. Kendini daha da kötü hissetmesi için çabalamanın anlamı yok. Haklı olduğunuzu biliyorsunuz. Onu daha fazla üzmeyin.

KÖPEK

Birçok iyi fikriniz var. Ancak bunları hayata geçirmek, meydan okuduğunuzun kanıtıdır. Hepsini kendi kendinize halletmek zorunda kalmak yerine, bir an önce başlamanıza ve doğru yolda ilerlemenize yardım edecek olan uzmanlara başvurmak iyi bir fikir gibi gözüküyor.

DOMUZ

Çatışmalar, bir ilişkinin bozulduğunun mutlak işaretidir. Bu anlaşmazlıkları çözümleme şekliniz, diğer insanlarla aranızın nasıl olduğunun anlaşılması adına en iyi göstergedir. Bugün üstesinden geleceğiniz çekişme sizi test edecek olsa da endişelenmeyin, çünkü bu testi geçebilirsiniz.