26 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

26 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Çevrenizde, çıkarcı ve bencil insanlar var. Bu kişilerin çevirdiği oyunlara aldanmıyorsunuz. Güne güzel başlamak için bu tip oyunlardan uzak durmak istiyorsunuz.  

BOĞA

Bazen kararsız kalır, ne yapacağınızı bilemezsiniz. Artık bir seçim yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Hangi yoldan gideceğinize karar verdiğinizde, otomatik olarak bazı önlemler aldığınızı göreceksiniz.

KAPLAN

İçinde bulunduğunuz durumla ilgili iyi gelişmeler olabilmesi için, doğru anda doğru yerde olmanız önemlidir. Bugün bazı küçük başarılar elde edeceksiniz.

TAVŞAN

Aklınızdan geçenleri ifade edebilmek için güvendiğiniz bir dostunuzdan yardım alabilirsiniz. Çünkü kullanacağınız kelimeleri seçmekte tereddüt ediyorsunuz.

EJDERHA

Ufak tefek bazı ev işleri bekleyebilir. Ancak zaman geçtikçe, işlerin üstesinden gelmek daha da zorlaşacaktır.

YILAN

Kendinize güveniyorsunuz. Bugünkü kaos ortamında, kargaşaya sebep olan kişiler için yapılacak pek bir şey yok.

AT

İlgi alanlarınız mı azaldı, yoksa yaşlandınız mı? Önceden keyif alıp şimdi hoşunuza gitmeyen bir sürü aktivite var. Daha çok dinlenmek istiyorsunuz.

KEÇİ

Haklı olduğunuz bir konuda ısrar etmek yerine, haklılığınızı görmelerini sağlayacak başka yollara başvurmak daha akıllıca olabilir.

MAYMUN

Hareketlerinizi kısıtlayan kalıpları kırmak, Maymun burcu kişiliğinizin sivrildiği noktadır. Ancak, bu kez farklı olma gereksinimi duymadan kolay olan pratik yolu seçmelisiniz.  

HOROZ

İnsanlardan ilham alarak fikir edinmekten korkmayın. Etraflıca düşünmek, hiçbir zaman olayları karmaşıklaştırmaz. Aradığınız cevap açıkça ortada olabilir.

KÖPEK

İnsanlar kavga çıkarabilir. Ancak sinirinizi bozmamak için yok yere hır çıkaran insanlarla tartışmaya girmeyin. Söylenenleri kişisel algılamadığınız sürece bir sorun olmayacaktır.

DOMUZ

Size yardım edecek olan insanlarla konuşmaya başladığınızda verdiğiniz tavsiyelerde bir noksanlık olmadığını biliyorsunuz. İnsanlar bu tavsiyelerden, almak istediklerini alır.