25 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

25 Mart Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Bu hafta yapacağınız çok iş var. Çevrenizde dönen eğlenceli olaylardan keyif alamayacak kadar yoğunsunuz. Ancak arada bir nefes almalısınız.

BOĞA

Bugünün enerjisinin etkisiyle düşüncesizce davranabilirsiniz. Spontane gelişen olaylar eğlenceli olsa da, bugünkü işlerde acele etmemeli ve dikkatli olmanız gerekiyor.

KAPLAN

İnsanlara fırsat verdiğinizde ortaya çıkan yaratıcılık sizi şok edebilir. Bu zamana kadar her şeyi tek başınıza yapmış olmaktan pişmanlık duyacaksınız.

TAVŞAN

Son olaylar karşısında olur olmaz endişeler duymaya başladınız. Güven sorunuyla baş etmelisiniz. Var olmayan bir problemi büyütmeniz anlamsız. 

EJDERHA

Bugün, sizin için değerli olan insanların yanınızda bulunması önemli. Çünkü özel günleri özel insanlarla paylaşmak gerektiğine inanıyorsunuz. 

YILAN

Tamamen organize olma fikri her zaman hoşunuza gider. Ancak bugün etrafınıza biraz çeki düzen vermek gerektiğini görüyorsunuz. Organize olmayı kolaylaştırmanın ilk adımı düzenli olmaktır.

AT

Kendiniz için doğru olmadığını hissettiğiniz mevzular, başkalarının doğrusu olabilir. Bu yüzden insanları inandığı şeyi yapmaları konusunda cesaretlendirin.

KEÇİ

İnsanlara verdiğiniz tavsiyeler yüzünden kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Bundan sonra kendinizi tutmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.

MAYMUN

Kendi kararlarınızı verebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Her zaman elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı biliyorsunuz.

HOROZ

Sürekli bir arayış içindesiniz. Önce ruhunuzu doyurmalısınız. Huzura erdiğiniz anda, bütün işlerinizi yoluna koyacaksınız.

KÖPEK

Gelecek haftayla ilgili planları düşündüğünüzde, üzerinize daha fazla yük bindiğini hissediyorsunuz. Ancak hedeflerinize kendi çabanızla ulaştığınızı görmek size her şeyi unutturacak.

DOMUZ

İstediğinizi elde etmenin mümkün olmadığını göremiyorsunuz. Çevrenizde de sizi anlayıp, aklınızdan geçenleri okuyarak size yardım edecek insan sayısı çok az.