25 Kasım Pazartesi - Günlük Çin Burçları

25 Kasım Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Mali durumunuzun değişkenliği birçok karışıklık yarattı. Bu yüzden bazı düzenlemeler yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Yine de pozitif ruh halinizden bir şey eksilmeyecek.

BOĞA

Bir karar vermek üzere olan insanları etkilememeniz gerekir. Ancak sizden tavsiye istediklerinde, kararlarına etki etmemek için yardım edemeyeceğinizi mi söyleyeceksiniz?

KAPLAN

Bugün verdiğiniz mesajların farkına varılması sizin için önemli. İnsanların az da olsa direnebileceğini zaten düşünmüştünüz. Çünkü söyleyeceklerinizi duymak istemeyecekler.  

TAVŞAN

Bugün yaratıcı olmak zaman alacak. Eski kuralların yıkılması gerekebileceğinin farkındasınız ve yeni yöntemler denemeye çalışıyorsunuz.

EJDERHA

Bazı konularda düşünmek için zaman ayırmak akıllıca bir harekettir. Bu da hiç birşey için acele etmemeniz gerektiği anlamına gelir. Hatta bir süre kendinizi geri çekmek bile her şeyi netleştirmenize yardım eder.

YILAN

Daha önce kavrayamadığınız bir durumun ince detaylarını artık keşfediyor gibisiniz. Herşeyi yeniden incelediğinizde daha net fikirler edinebilirsiniz. 

AT

Arkadaşınızın aklından geçenleri öğrenmek için sormanız gereken belli başlı sorular var. Soruların çokluğu ve direkt olması onu rahatsız edebilir ancak bunlara cevap almak zorundasınız, çünkü cevaplar planlarınızı etkiliyor.

KEÇİ

Bugün, kendinizi normalden daha alıngan ve hassas hissetmeniz hiç de şaşırtıcı bir durum değil. Etrafınızdakileri bu konuda uyarmalısınız ki üstünüze gelmesinler.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz bazen durumu olduğundan karmaşık gösterir, çünkü konuyla alakasız olan detaylara takılır. Sorular sormaya başlamadan önce bilmek istediklerinizi netleştirin.

HOROZ

Eğer esnek olabiliyorsanız, bugünkü ani değişiklikleri benimseyebilirsiniz. Horoz burcu kişiliğinizin orijinal plana sadık kalmaktan hoşlandığı inkar edilemez. Ancak durumlar buna müsaade etmiyorsa rahat olmak gerekir.

KÖPEK

Değişmeyeceğini bildiğiniz konuları tartışmaya gerek yok. Bunu, uzun süre önce fark ettiniz. Yine de arkadaşınız eski konuları önünüze çıkarmak istiyor. Düşündüklerini söylemelerine izin verin.

DOMUZ

Zor, ancak üstesinden gelinebilecek bir durumla karşılaştığınızda, kendinize güç verin. Bunu yaparken davranışlarınızın, çevrenizi nasıl etkilediğini de göz ardı etmeyin.