25 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

25 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Anlamsız sorular soran insanlarla nasıl baş edebileceğinizi düşünüyorsunuz. Mizahi yaklaşımlarla onları bastırabilirsiniz. Ancak bu konuya gerekenden fazla önem vermiyor musunuz?   

BOĞA

Bütün bilgileri bir araya getirmek, bugün son derece değerli. Henüz elinizde kayda değer bir şey yokken aceleyle karar vermekten kaçının. Sizi acele ettirmeye çalışan insanlara, her şeyi öğrenmeden bir karar veremeyeceğinizi söyleyin.

KAPLAN

Yeni bir işe başlamayı kabul ettiniz. Ancak aynı anda birçok işi yapmanın mümkün olmayacağını biliyorsunuz. Bu yüzden, önceden verdiğiniz sözden döneceksiniz.

TAVŞAN

Bugün çevrenizde romantik bir atmosfer var. Yılın bu zamanlarında yalnız kaldığınızda, aşırı duygusallaşabiliyorsunuz.

EJDERHA

İnsanların, yeteneklerinizi sizden değil de bir başkasından duyması daha etkileyici. Bu yüzden kendinizi övmekten vazgeçin.

YILAN

Yakın arkadaşınızla direkt olarak konuşmanız gerekiyor. Yaptığı işi aslında yapmıyormuş gibi görünüyor. Ancak, bu yanlış bir izlenim yaratıyor.

AT

Evdeki sorunları işinize yansıtmamak için her zaman ekstra çaba harcarsınız. Ancak bugün içinden çıkılamayacağını düşündüğünüz bazı sorunlar var.

KEÇİ

Bazı mesajlar vermeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. Bunlar, insanları sizden uzaklaştırabilir, ama yine de söylemeniz gereken şeyleri söylemekten kaçınmayacaksınız. 

MAYMUN

Planlama yapmak, güçlü yanlarınızdan biri ve son günlerde daha fazla iş yapabilmek için, bu planlamalara daha çok ihtiyacınız oluyor.

HOROZ

Bugün yapacak birçok iş var, hepsini nasıl bitireceğinizi bilemiyorsunuz. Bu konuda sizden beklentisi olanların, kapasitenizi bilmelerini sağlayın.

KÖPEK

Bir karar verirken, durumun artı ve eksilerini dikkatlice ölçüp biçersiniz. Bazı kişiler de farklı yöntemler uygulayabilir. Ne yapmak istediklerini anlamak sizi rahatlatacaktır.

DOMUZ

Bugün, domuz burcu olarak biriyle kavga etmeniz olası bir durum. Çünkü ya insanlar fikirlerinize katılmayı reddedecek ya da siz onlara katılmayı reddedeceksiniz.