25 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları

25 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Etrafınızdaki kişiler, verdikleri sözü tutamadıkları için günah çıkartmaya çalışıyor. Affedip affetmemek konusunda tercih sizin…
BOĞA
Sorumluluğunuz altındaki kişileri kontrol altında tutmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Ancak herkesi takip edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Bazı durumlar control edilemez…
KAPLAN
Bugün duyarlı biri olmaya çalışacaksınız. Çünkü, genelde düşünmeden hareket etmeye meyilli olduğunuzun farkındasınız.
TAVŞAN
Bir problemin üstesinden gelmenin birçok farklı yolunu denediniz. Ancak yardım etmeye çalıştığınız insanlar hala önemli bir yol almış gibi görünmüyor. Biraz düşünmeleri için onlara zaman vermenin faydası olabilir.
Ejderha
Kendi çabalarınızı sabote ettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Bunu bilinç altınızda yapıyor olabilirsiniz, ancak Ejderha burcu kişiliğiniz, zaman harcamaya değecek nitelikte çabalar göstermeniz gerektiğinin farkında.
Yılan
Bugün belalar sizi çağırıyor. Bela, bazen sizi köşe başında bekliyormuş ya da kapınızı çalmak üzereymiş gibi hissediyorsunuz. Bazen de hiç bir işaret vermeden geldiğini görüyorsunuz…
AT
Bugünün enerjisi, etrafınızdaki kaosa rağmen sakin kalmanıza yardım edecek. Yolunda gitmeyen işleri çabucak halletmek zorundaymışsınız gibi hissetmenize gerek yok. Herşeyin yoluna girmesi için zamana ihtiyaç olabilir.
KEÇİ
Bugün, agresif olan insanlara aynı asabiyetle cevap vermenize gerek yok. Bunun yerine neye kızdıklarını anlatmalarına yardımcı olun. Her şey açığa kavuştuğunda durumun ciddiyetini anlayacaksınız.
MAYMUN
Yoğun olduğunuzda, her şeyin göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleştiğini hissedebilirsiniz. Hatta, hayatın sıkıcı geçmeye başladığını bile düşünebilirsiniz. Sizi meşgul eden şeylerden keyif almasını öğrenin.
HOROZ
İnsanlar üzerinde çok fazla etkinizin olmadığını düşünüyorsunuz. Aksine, çevresi tarafından dinlenen ve düşüncelerine saygı duyulan birisiniz. Fark etmeseniz de, fikirlerinizden etkilenip sizi örnek alan insanlar var.
KÖPEK
Son günlerde hayatınızın biraz yoğun olduğunu hissediyordunuz. Bugünkü huzur ve sessizlikten sonra bazı şeylerin daha kolay olabileceğini gördünüz. Son günlerde gözden kaçırdığınız bazı şeyler olup olmadığını sakince düşünün.
DOMUZ
Son günlerde bir hata yaptığınızın farkındasınız ve bu hatayı düzeltmek için henüz geç değil. Bazı zorlukların üstesinden gelmeye çalışarak kendiniz için yararlı bir tecrübe edinmiş olduğunuzu anlayacaksınız.